امروز پنج شنبه ,۶ آذر ۱۳۹۹
یکشنبه / ۲۷ مهر ۱۳۹۹ / ۱۳:۱۳
سرویس : بوشهر
کد خبر : ۱۷۸۰۱۰
گزارشگر : ۹۳

3 هزار تبلت برای دانش‌آموزان نیازمند استان بوشهر خریداری شد

(یکشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۹) ۱۳:۱۳

مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر گفت: این نهاد با همکاری و مشارکت خیران 3 هزار تبلت برای دانش‌آموزان نیازمند تحت پوشش خریداری کرده‌است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، احمد لطفی، مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر در جلسه ترویج طرح اکرام و ایتام در فرمانداری شهرستان گناوه افزود: با توجه به اینکه تحصیل دانش‌آموزان بخاطر شیوع ویروس کرونا از طریق آموزش مجازی انجام می‌شود، این تبلت‌ها برای فراهم کردن زمینه آموزش دانش‌آموزان نیازمند تهیه شده‌است.

وی اظهارداشت: در این ارتباط با یکی از شرکت‌های مورد اعتماد در مرکز قرارداد منعقد و تبلت‌ها خریداری شد که پس از تحویل در اختیار دانش‌آموزان نیازمند این استان قرار می‌گیرد.

لطفی یادآورشد: شورای آموزش و پرورش استان بوشهر در نشست اخیر خود تصویب کرد، دستگاه‌های حمایتی در زمینه تامین تلفن هوشمند دانش‌آموزان نیازمند وارد شوند که کمیته امداد با همت خیران و استفاده از ظرفیت‌های صنایع این استان تاکنون بیش از سه هزار تبلت خریداری کرده‌است.

مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر از مردم و خیران خواست به دانش آموزان نیازمند کمک کنند تا با آرامش سال تحصیلی جاری را به پایان برسانند.

وی اظهارداشت: به رغم اینکه خدمات کمیته امداد در سال‌های اخیر با مشارکت مردمی و منابع دولتی بصورت متمرکز انجام و کارهایی خاص با حمایت و مشارکت استاندار بوشهر صورت گرفته است اما به علت شدت بحث‌های اقتصادی و تحریم‌های دشمنان، افراد نیازمند هنوز وجود دارند که باید از آنان حمایت شود.

لطفی با بیان اینکه در حوزه مسکن و اشتغال با پشتیبانی استاندار  و فرمانداران کارهای خوبی در این استان توسط کمیته امداد صورت گرفته است ادامه داد: در این ارتباط در مدت پنج سال اخیر حدود سه هزار واحد مسکونی برای مددجویان این استان احداث شد که معادل بودجه ۳۰ سال گذشته است و این مهم خدمت بزرگی برای نیازمندان است.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید