امروز یکشنبه ,۲۸ شهریور ۱۴۰۰
چهارشنبه / ۲۳ مهر ۱۳۹۹ / ۱۴:۴۲
سرویس : قم
کد خبر : ۱۷۷۹۹۹
گزارشگر : ۸۱
در شرایط تعطیلی کسب و کارها به دلیل کرونا:

به مهارت آموزی و تقویت مشاغل خانگی مددجویان بیشتر توجه کنید

(چهارشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۹) ۱۴:۴۲

استاندار قم خواستار رسیدگی به افراد آسیب دیده از کرونا و تقویت مهارت آموزی و تقویت مشاغل خانگی مددجویان شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، دکتر بهرام سرمست، استاندار قم با اشاره به اینکه رویکرد کمیته امداد استان در ایجاد اشتغال مددجویان مثبت و قابل قبول است گفت: از تلاش های ارزنده مدیران و کارکنان این نهاد در استان سپاسگزارم.
وی با تأکید بر اینکه در ایام شیوع بیماری کرونا، همه مسئولان باید با همت مضاعف و کار مضاعف تلاش کنند تا به اقشار آسیب پذیر و افراد آسیب دیده از کرونا کمک کنند افزود: در شرایطی که بسیاری از کسب و کارها دچار مشکل شده اند، به مهارت آموزی و تقویت مشاغل مشاغل خانگی مددجویان بیشتر توجه کنید تا بخشی از مشکلات اقتصادی حل شود.
استاندار قم با بیان اینکه در حال حاضر دانش آموزان نیازمندی هستند که به دلیل نداشتن امکانات آموزشی مجازی، امکان درس خواندن برای آنها وجود ندارد گفت: با توجه به اینکه روحیه این دانش آموزان شکننده است، این خانوارها را طوری پشتیبانی کنید که احساس محرومیت و نابرابری نکنند.
سرمست، طرح هر کارمند یک حامی را طرح خوبی برشمرد و تصریح کرد: ارزش این کارها به این است که افراد برای انجام آن، داوطلب شوند و برای پیشبرد چنین طرح هایی باید این انگیزه را در آنها ایجاد کرد.
وی در انتهای جلسه از مدیران بانک های ملی، کشاورزی و مسکن استان که در زمینه پرداخت تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان کمیته امداد استان، در سال گذشته و 6 ماهه نخست امسال، بیشتر تلاش کرده اند با اهدای لوح سپاس با امضای مشترک رئیس کمیته امداد و استاندار قم قدردانی کرد.
انتهای پیام/

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید