امروز چهارشنبه ,۳۰ مهر ۱۳۹۹
چهارشنبه / ۲۳ مهر ۱۳۹۹ / ۱۳:۲۹
سرویس : قم
کد خبر : ۱۷۷۹۹۷
گزارشگر : ۸۱
مدیر حوزه های علمیه کشور:

اقدامات کمیته امداد در ارائه خدمات به نیازمندان ستودنی است

(چهارشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۹) ۱۳:۲۹

مدیر حوزه‌های علمیه کشور با تاکید بر ضرورت حفظ کرامت خانواده‌های نیازمند گفت: مسیر حرکت کمیته امداد در کمک به نیازمندان، مسیر درستی است که باید تقویت شود.

مدیرکل کمیته امداد استان قم با مدیر حوزه های علمیه کشور و امام جمعه قم دیدار و درباره مشکلات نیازمندان استان گفت و گو کردند.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، آیت‌الله علیرضا اعرافی، امام جمعه قم، با قدردانی از اقدامات کمیته امداد در رسیدگی به نیازمندان افزود: مسیر حرکت کمیته امداد در کمک به نیازمندان و جامعه هدف، مسیر درستی است و باید تقویت شود.
وی حفظ کرامت افراد نیازمند در ارائه خدمات را ضروری دانست و تاکید کرد: اگر کرامت و عزت افراد برانگیخته و شکوفا شود، فقر هم در جامعه کم خواهد شد.
مدیر حوزه‌های علمیه کشور رویکرد فرهنگی کمیته امداد در مواجهه با جامعه هدف ستودنی توصیف کرد و گفت: روح برنامه‌های کمیته امداد، فرهنگی، اخلاقی و معنوی است و امیدواریم این روند روز به روز ارتقا یابد.
امام جمعه قم با آرزوی توفیق برای امدادگران کمیته امداد در خدمت‌گزاری به محرومان و نیازمندان خاطرنشان کرد: دستگیری به موقع و آبرومندانه از نیازمندان و باز کردن گره مشکلات آنها در بزنگاه‌ها بسیار مهم و ضروری است.
آیت‌الله اعرافی بر اهمیت شناسایی موقعیت‌های بحرانی خانواده‌های نیازمند و محروم تاکید کرد و افزود: رسیدگی به معیشت خانواده‌های محروم در لحظه‌های بحرانی، اقدام ارزشمندی است که باید در کمیته امداد تقویت شود.
انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید