امروز سه شنبه ,۶ آبان ۱۳۹۹
چهارشنبه / ۲۳ مهر ۱۳۹۹ / ۱۳:۱۸
سرویس : کرمانشاه
کد خبر : ۱۷۷۹۹۴
گزارشگر : ۹۵

رشد 156 درصدی کمک های مردمی به مراکز نیکوکاری استان کرمانشاه

(چهارشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۹) ۱۳:۱۸

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: خیران شناسایی شده در مراکز نیکوکاری استان طی نیمه نخست امسال 47 میلیارد و 605 میلیون تومان به نیازمندان اهدا کردند که این میزان کمک از رشد 156 درصدی نسبت به دوره مشابه سال گذشته برخوردار بوده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، غلامرضا نصوری، معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: هم اکنون بیش از 100 مرکز نیکوکاری در استان فعال است.

نصوری با بیان اینکه هدف از ایجاد مراکز نیکوکاری شناسایی خیران محلات برای کمک به نیازمندان است، افزود: از ابتدای فعالیت مراکز نیکوکاری استان کرمانشاه تاکنون هزاران نیکوکار که آمادگی کمک به همنوعان خود را دارند شناسایی شده است.

غلامرضا نصوری با تاکید بر اینکه کمکهای اهدایی خیران به مراکز نیکوکاری سهم بالایی از مشارکت های مردمی  در استان را شامل می شود، بیان کرد: خیران این مراکز نیکوکار در نیمه نخست سال جاری بیش از 47 میلیارد و 605 میلیون تومان به نیازمندان شناسایی شده اهدا کردند.

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان کرمانشاه عنوان کرد: این میزان کمک از رشد 156 درصدی نسبت به دوره مشابه سال گذشته برخوردار بوده است.

غلامرضا نصوری با بیان اینکه مراکز نیکوکاری نمادی از واگذاری کارها به مردم است، خاطرنشان کرد: درصدد افزایش مراکز نیکوکاری هستیم تا مردم استان در قالب کمک‌های نقدی، کالایی و خدماتی به دستگیری از نیازمندان جامعه از طریق این مراکز بپردازند.

انتهای پیام/

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید