امروز سه شنبه ,۲۹ مهر ۱۳۹۹
یکشنبه / ۲۷ مهر ۱۳۹۹ / ۰۷:۴۴
سرویس : خراسان شمالی
کد خبر : ۱۷۷۹۸۸
گزارشگر : ۷۸
طی 6 ماهه امسال صورت گرفت؛

پرداخت تسهیلات قرض الحسنه 26.5 میلیارد تومانی به نیازمندان خراسان شمالی

(یکشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۹) ۰۷:۴۴

مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی ازپرداخت تسهیلات قرض الحسنه 26 میلیارد و 500 میلیون تومانی به مددجویان این نهاد درنیمه نخست امسال خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری کمیته امداد، مجید الهی راد با اشاره به اینکه تسهیلات پرداختی به مددجویان تحت حمایت بدون سود و کارمزد بانکی بوده  است، افزود: این میزان تسهیلات به سه هزار و ۵۰۰ نفر مددجو در بخش های مختلف اشتغال، مسکن، ودیعه مسکن و کارگشایی پرداخت شده است.
وی  با بیان اینکه ۲ هزار و ۱۷۶ فقره تسهیلات با اعتبار 17 میلیارد و 729  میلیون تومان از محل صندوق امداد ولایت پرداخت شده است، خاطرنشان کرد:هزار و 405 فقره در بخش کارگشایی،176 فقره در بخش اشتغال،214مورد در بخش مسکن، و54 مورد آن در بخش ویعه مسکن و باقی مانده در سایر بخش ها به نیازمندان اعطا شده است.
وی گفت: با توجه به انعقاد تفاهم نامه انجام شده با بانک قرض الحسنه مهر ایران و بانک رسالت هزار و ۲۹۶ فقره آن نیز با اعتبار 9 میلیارد و ۸۶ میلیون تومان از محل صندوق مهر ایران و ۳۰ فقره با اعتبار 100 میلیون تومان آن توسط بانک رسالت پرداخت شده است.
الهی راد با بیان اینکه تمامی تسهیلات اعطایی بانک رسالت در حوزه کارگشایی بوده است، افزود: با همکاری و مساعدت صندوق مهر ایران نیز هزار و ۱۸۸ پرونده تسهیلات با 6 میلیارد و 337 میلیون تومان در بخش کارگشایی، ۶۷ فقره تسهیلات با اعتبار 2 میلیارد و 350 میلیون تومان  در بخش اشتغال و 41 فقره نیز در بخش ودیعه مسکن با اعتبار 500 میلیون تومان به مددجویان پرداخت کرده است.


انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید