امروز سه شنبه ,۶ آبان ۱۳۹۹
چهارشنبه / ۲۳ مهر ۱۳۹۹ / ۰۹:۵۵
سرویس : اجتماعی
کد خبر : ۱۷۷۹۸۵
گزارشگر : ۴۸۷
مدیر حوزه‌های علمیه کشور:

اقدامات کمیته امداد در ارائه خدمت به نیازمندان ستودنی است

(چهارشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۹) ۰۹:۵۵

مدیر حوزه‌های علمیه کشور با تاکید بر ضرورت حفظ کرامت خانواده‌های نیازمند گفت: مسیر حرکت کمیته امداد در کمک به نیازمندان، مسیر درستی است که باید تقویت شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، آیت‌الله علیرضا اعرافی، امام جمعه قم، با قدردانی از اقدامات کمیته امداد در رسیدگی به نیازمندان افزود: مسیر حرکت کمیته امداد در کمک به نیازمندان و جامعه هدف، مسیر درستی است و باید تقویت شود.
 
وی حفظ کرامت افراد نیازمند در ارائه خدمات را ضروری دانست و تاکید کرد: اگر کرامت و عزت افراد برانگیخته و شکوفا شود، فقر هم در جامعه کم خواهد شد.
 
مدیر حوزه‌های علمیه کشور رویکرد فرهنگی کمیته امداد در مواجهه با جامعه هدف ستودنی توصیف کرد و گفت: روح برنامه‌های کمیته امداد، فرهنگی، اخلاقی و معنوی است و امیدواریم این روند روز به روز ارتقا یابد.
 
امام جمعه قم با آرزوی توفیق برای امدادگران کمیته امداد در خدمت‌گزاری به محرومان و نیازمندان خاطرنشان کرد: دستگیری به موقع و آبرومندانه از نیازمندان و باز کردن گره مشکلات آنها در بزنگاه‌ها بسیار مهم و ضروری است.
 
آیت‌الله اعرافی بر اهمیت شناسایی موقعیت‌های بحرانی خانواده‌های نیازمند و محروم تاکید کرد و افزود: رسیدگی به معیشت خانواده‌های محروم در لحظه‌های بحرانی، اقدام ارزشمندی است که باید در کمیته امداد تقویت شود.
 
انتهای پیام
 
 
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید