امروز سه شنبه ,۶ آبان ۱۳۹۹
چهارشنبه / ۲۳ مهر ۱۳۹۹ / ۰۹:۵۲
سرویس : سمنان
کد خبر : ۱۷۷۹۸۴
گزارشگر : ۸۴
رئیس اداره حقوقی و امور نمایندگان کمیته امداد استان سمنان؛

31 وکیل نیکوکار، مشاور حقوقی مددجویان کمیته امداد

(چهارشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۹) ۰۹:۵۲

رئیس اداره حقوقی و امور نمایندگان کمیته امداد استان سمنان از همکاری 31 وکیل نیکوکار در ارائه مشاوره حقوقی به مددجویان و همکاری با کمیته امداد استان سمنان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری کمیته امداد، حمید مداح ، رئیس اداره حقوقی و امور نمایندگان کمیته امداد استان سمنان بابیان اینکه در شش‌ماهه نخست سال جاری مددجویان استان سمنان از 84 مشاوره حقوقی رایگان کمیته امداد بهره‌مند شدند، تصریح کرد: به دلیل شیوع کرونا، میز خدمت حضوری برای مشاوره مددجویان در امور حقوقی برگزار نشده و مشاوره‌های وکلای نیکوکار به‌صورت تلفنی ارائه‌شده است.

وی تصریح کر: برای 12 فقره پرونده رأی (له) صادر و حکم هفت پرونده اجراشده است.

حمید مداح از تنظیم و تهیه 17 دادخواست، 26 لایحه دفاعیه و ارائه به مراجع قضایی خبر داد و گفت: شرکت در پنج جلسه و  ارائه یک شکوائیه برای دفاع از حقوق مددجویان انجام‌شده است.

 

تفاهم‌نامه سه‌جانبه میان کمیته امداد، سازمان بهزیستی و کانون خدمات الکترونیک قضایی

رئیس اداره حقوقی و امور نمایندگان کمیته امداد استان سمنان گفت: با امضای تفاهم‌نامه سه‌جانبه میان کمیته امداد، سازمان بهزیستی و کانون خدمات الکترونیک قضایی، مددجویان کمیته امداد و بهزیستی از پرداخت هزینه‌های اداری در دفاتر خدمات الکترونیک قضایی معاف شدند.

 

حمید مداح به معافیت مددجویان تحت حمایت این نهاد از هزینه‌‌های دادرسی اشاره کرد و افزود: ضروری بود که مددجویان از هزینه‌های اداری نیز معاف شوند که این تفاهم‌ به دنبال رسیدن به چنین مقصودی است.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید