امروز سه شنبه ,۷ بهمن ۱۳۹۹
سه شنبه / ۲۲ مهر ۱۳۹۹ / ۱۴:۲۲
سرویس : قم
کد خبر : ۱۷۷۹۷۱
گزارشگر : ۸۱
در 6 ماه نخست امسال اتفاق افتاده است:

افزایش 68 درصدی مراجعات به کمیته امداد استان قم

(سه شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۹) ۱۴:۲۲

با رشد 68 درصدی مراجعات مردمی به کمیته امداد استان قم 21 هزار و 703 درخواست در سامانه جامع خدمات حمایت کمیته امداد استان قم ثبت شده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمد ابراهیم نعیمی، معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان قم با اشاره به اینکه در حال حاضر بیش از 40 هزار نفر در قالب 22 هزار خانوار تحت حمایت کمیته امداد استان قم هستند گفت: از ابتدای امسال تا پایان شهریور 32 میلیارد تومان مستمری به 38 هزار نفر از این افراد پرداخت شد.
وی با بیان اینکه در حال حاضر دو هزار و 180 خانوار تحت حمایت کمیته امداد استان قم مستأجر هستند گفت: در نیمه نخست امسال، 9 میلیارد تومان تسهیلات قرض الحسنه ودیعه مسکن به 630 خانوار، 740 میلیون تومان کمک هزینه اجاره مسکن به 1551 خانوار تحت حمایت کمیته امداد استان پرداخت شده است.
نعیمی از افزایش 133 درصدی کمک معیشت مددجویان کمیته امداد استان قم خبر داد و گفت: بدلیل تکانه های اقتصادی، هزار و 694 خانوار جدید پس از احراز نیازمندی از کمک معیشت این نهاد بهره مند شدند که این رقم در مدت مشابه سال قبل 724 خانوار بوده است.
عاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان قم با اشاره به اینکه 8 میلیارد تومان جهت تأمین مواد غذایی و معیشت مددجویان پرداخت شد گفت: بیش از 4.2 میلیارد تومان نیز به منظور تهیه پوشاک، کیف و کفش به آنها اعطا شد.
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان قم از توزیع 142 تخته فرش بین مددجویان به ارزش 467 میلیون تومان خبر داد و گفت: 175 میلیون تومان هم به 299 مددجو برای تأمین لوازم ضروری زندگی پرداخت شد.
وی از معرفی بیش از 50 مددجو برای دریافت انشعابات رایگان آب و برق و گاز خبر داد.
نعیمی از افزایش 68 درصدی مراجعات مردمی به کمیته امداد استان قم اظهار نگرانی کرد و گفت: در شش ماهه نخست امسال 21 هزار و 703 درخواست در سامانه جامع خدمات حمایت کمیته امداد استان قم ثبت شده است.
انتهای پیام/

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید