امروز سه شنبه ,۷ بهمن ۱۳۹۹
پنج شنبه / ۲۴ مهر ۱۳۹۹ / ۱۵:۵۹
سرویس : خوزستان
کد خبر : ۱۷۷۹۶۷
گزارشگر : ۸۶

اهدا ۷۲ تبلت به دانش آموزان نیازمند تحت حمایت کمیته امداد باغملک

(پنج شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۹) ۱۵:۵۹

معاون حمایت و سلامت کمیته امداد استان خوزستان از تامین تبلت و تجهیزات آموزش غیر حضوری 72 نفر از دانش‌آموزان ایتام و محسنین نیازمند باغملکی خبر داد.

محمدرضا علیپور، معاون حمایت و سلامت کمیته امداد استان خوزستان با با حضورمسولین و نماینده مردم ایذه و باغملک در مجلس گفت : با مساعدت خیران باغمکلی 72 دانش آموز باغملکی تحت حمایت، صاحب گوشی هوشمند و یا تبلت شدند و به کلاس های غیرحضوری پیوستند.
وی افزود : در کنار این مراسم جهت توانمند سازی خانوارهای مددجو دو باب منزل مسکونی و یک کارگاه نجاری با ظرفیت اشتغال 3 نفر افتتاح و ۱۶ سری جهزیه  به همراه ۳۰ عدد کولر به نیازمندان شهرستان باغملک اهدا گردید.
علیپور با اشاره به توزیع تبلت‌ها با اولویت‌بندی انجام می‌شود و اولویت با مناطق کم‌برخوردارتر افزود تلاش ما این است که این تبلت‌ها با محوریت مدرسه انجام شود زیرا بیشترین شناخت را مدیران و شورای مدرسه دارند.
وی با اشاره به اینکه امسال با توجه به شرایط شیوع بیماری کرونا، امکان برگزاری جشن عاطفه‌ها در مدارس وجود نداشت و شور عاطفه‌ها در مراکز نیکوکاری کشور با مشارکت خیران برگزار می‌شود خاطر نشان کرد: این دغدغه با نگرانی هایی همراه بود چراکه به دلیل محدودیت های کرونایی و غیرحضوری شدن کلاس های درسی، دانش آموزان علاوه بر لوازم التحریر، جهت بهره مندی از کلاسهای غیرحضوری، به گوشی هوشمند هم نیاز داشتند.
علیپور افزود کمک های مردمی به هر میزانی که باشد می تواند برای تأمین این نیاز دانش آموزان راهگشا باشد با دعوت از مردم نیکوکار خیران، نهادها و همه دستگاه‌های اجرایی برای شرکت در شورعاطفه‌ها، خاطرنشان کرد: کد دستوری ویژه پویش ایران همدل با شماره‌گیری #۱۴* آماده دریافت کمک‌های مردمی برای شور عاطفه‌ها است.
معاون حمایت و سلامت کمیته امداد خوزستان در شرایط امروز با توجه به شیوع بیماری کرونا و نیاز به آموزش مجازی، دانش‌آموزان نیازمند علاوه بر پوشاک و نوشت‌افزار نیاز مند لوازم کمک آموزش مجازی از قبیل گوشی‌های هوشمند و تبلت هستند لذا از خیرین و مردم نوع دوست استان درخواست داریم در حد توان خود با کمکهای نقدی، کمیته امداد را در تهیه این نوع وسایل آموزشی برای این افراد نیازمند کمک کنند.
انتهای پیام


ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید