امروز سه شنبه ,۶ آبان ۱۳۹۹
سه شنبه / ۲۲ مهر ۱۳۹۹ / ۱۱:۵۲
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۷۷۹۵۷
گزارشگر : ۸۰
همدلی خیّران پایان ندارد؛

56 دانش آموز نیازمند دیگر به کلاس های غیرحضوری پیوستند

(سه شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۹) ۱۱:۵۲

رئیس کمیته امداد اداره قزوین گفت: در ادامه رزمایش ایران همدل، با مساعدت خیران 56 دانش آموز تحت حمایت، صاحب گوشی هوشمند و یا تبلت شدند و به کلاس های غیرحضوری پیوستند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ علی اصغر کشاورز حسین آبادی بیان کرد: هر ساله با نزدیک شدن به روزهای آغاز سال تحصیلی یکی از دغدغه های ما تأمین مایحتاج تحصیلی و لوازم التحریر برای دانش آموزان نیازمند بود.

وی ادامه داد: امسال این دغدغه با نگرانی هایی همراه بود چراکه به دلیل محدودیت های کرونایی و غیرحضوری شدن کلاس های درسی، دانش آموزان علاوه بر لوازم التحریر ، جهت بهره مندی از کلاسهای غیرحضوری، به گوشی هوشمند هم نیاز داشتند.

رئیس کمیته امداد قزوین اضافه کرد: در ادامه رزمایش ایران همدل، پیگیری های مختلفی صورت گرفت تا از ظرفیت های بالقوه موجود در استان برای تأمین این نیاز دانش آموزان استفاده شود.

وی افزود: با مساعدت خیران 56 دانش آموز تحت حمایت فاقد گوشی هوشمند که از کلاس های غیرحضوری محروم بودند، صاحب گوشی هوشمند و یا تبلت شدند و به کلاس های غیرحضوری پیوستند.

کشاورز حسین آبادی خاطرنشان کرد: تلاش می کنیم با کمک اقشار مختلف مردم نیکوکار برای سایر دانش آموزان نیازمند هم که به گوشی هوشمند و تبلت نیاز دارند ، نیازشان را برآورده کنیم.

وی یادآورشد: کمک های مردمی به هر میزانی که باشد می تواند برای تأمین این نیاز دانش آموزان راهگشا باشد از این رو برای خدمت به دانش آموزان نیازمند دفاتر کمیته امداد و کد مهربانی #028*8877* به صورت شبانه روزی فعال و آماده دریافت کمکهای مردم نیک اندیش است.

انتهای پیام

 

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید