امروز چهارشنبه ,۳۰ مهر ۱۳۹۹
دوشنبه / ۲۱ مهر ۱۳۹۹ / ۱۸:۱۶
سرویس : هرمزگان
کد خبر : ۱۷۷۹۴۱
گزارشگر : ۳۸
در پویش ملی "مشق احسان 3" محقق شد؛

اهدای 24 هزار بسته نوشت‌افزار تحصیلی به دانش آموزان نیازمند کمیته امداد

(دوشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۹) ۱۸:۱۶

با همکاری ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)، 24 هزار بسته نوشت‌افزار تحصیلی در پویش ملی "مشق احسان 3 " به دانش آموزان تحت حمایت کمیته امداد استان هرمزگان اهدا گردید.

به گزارش پایگاه خبری کمیته امداد؛ حجت الاسلام و مسلمین عبادی زاده، نماینده ولی‌فقیه استان هرمزگان در مراسم پویش ملی "مشق احسان 3 "، گفت: در رزمایش‌های همدلی و مواسات نهادهای انقلابی و زیر نظر مقام معظم رهبری از جمله کمیته امداد، بنیاد مستضعفان و ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) حضور پررنگی داشتند و کنار نهادهای مردمی توانستند بخشی از آلام و مشکلات مردم و نیازمندان را مرتفع نمایند.

عبادی زاده افزود: ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) استان هرمزگان در تعامل با کمیته امداد 24 هزار بسته نوشت‌افزار تحصیلی به دانش آموزان اهدا نمود تا دانش آموزان نیازمند بدون دغدغه درس خود را در این شرایط سخت فشار دشمن (تحریم)، شیوع بیماری کرونا و همچنین کاهش سطح درآمدی خانواده‌ها ادامه دهند.

نماینده ولی‌فقیه استان هرمزگان گفت: مسئولین توجه ویژه‌ای برای حل مسائل و دغدغه‌های مردم داشته باشند تا با کمک خدا بتوانیم در این شرایط سخت بر مشکلات فائق آییم.

آمادگی همکاری 130 گروه جهادی با کمیته امداد

دانشمند، مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) استان هرمزگان در این مراسم گفت: در سومین رزمایش مشق احسان علاوه بر آموزش‌وپرورش امسال نیز با کمیته امداد در خصوص توزیع 32 هزار بسته نوشت‌افزار همکاری داشته‌ایم که در همین راستا از این تعداد، 24 هزار بسته به دانش آموزان نیازمند تحت حمایت کمیته امداد اهدا گردید که ارزش هر بسته نوشت‌افزار 150 هزار تومان می‌باشد.

این مقام مسئول افزود: تعداد 130 گروه جهادی وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در سراسر استان می‌توانند در زمینه توزیع این بسته‌های تحصیلی با کمیته امداد همکاری نمایند.

نیازمند همکاری دستگاه‌های اجرایی در محرومیت‌زدایی استان

علی الهیاری، مدیرکل کمیته امداد استان هرمزگان ضمن تسلیت ایام دهه سوم صفر و ایام حزن آل الله، در مراسم پویش ملی "مشق احسان 3"، گفت: به جهت شرایط فقر حاکم در استان، نیازمند حمایت و همکاری بیشتر نهادها و دستگاه‌های اجرایی می‌باشیم.

الهیاری افزود: در نیمه شعبان پس از فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) در خصوص اجرای رزمایش همدلی و مواسات باهدف کمک به رفع مشکلات نیازمندان و خانواده‌های آسیب دیده از کرونا، دستگاه‌های اجرایی استان باهم هماهنگ شده و حرکت‌های خوبی در جهت رفع مشکلات معیشتی فقرا و نیازمندان آغاز گردید و آنچه امروز مشاهده می‌کنیم نتیجه یکی از اقدامات آن می‌باشد که با اهدای 24 هزار بسته نوشت‌افزار با مساعدت و همکاری نماینده محترم ولی‌فقیه استان هرمزگان و ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) استان به دانش آموزان نیازمند تحت حمایت این نهاد محقق گردید.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید