امروز چهارشنبه ,۳۰ مهر ۱۳۹۹
دوشنبه / ۲۱ مهر ۱۳۹۹ / ۱۲:۳۵
سرویس : سمنان
کد خبر : ۱۷۷۹۳۶
گزارشگر : ۸۴
رئیس کمیته امداد شهرستان سمنان خبر داد:

کمک 900 میلیون تومانی حامیان اکرام به فرزندان معنوی/ایجاد 240 فرصت شغلی در سال جاری

(دوشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۹) ۱۲:۳۵

رئیس کمیته امداد شهرستان سمنان از کمک 900 میلیون تومان حامیان به فرزندان معنوی خود در شش ماهه سال جاری خبر داد و گفت:240 فرصت شغلی در سال جاری بااعتبار 10 میلیارد تومان برای مددجویان ایجاد می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری کمیته امداد، حجت عرب، رئیس کمیته امداد شهرستان سمنان در بازدید و دیدار فرماندار سمنان از کمیته امداد این و کارکنان شهرستان سمنان با حضور مدیرکل کمیته امداد استان سمنان، تصریح کرد:  درسال جهش تولید ایجاد اشتغال مددجویان باهدف توانمندی در دستور کار قرارگرفت.

حجت عرب بابیان اینکه در سال جاری ایجاد ۲۴۰ فرصت شغلی بااعتبار ۱۰ میلیارد تومان برای مددجویان در نظر گرفته‌شده است، خاطرنشان کرد: تاکنون 110 نفر به بانک برای دریافت تسهیلات معرفی و ۷۰ نفر موفق به دریافت تسهیلات اشتغال‌زایی شدند.

 وی تصریح کرد:2600 نفر تحت حمایت این نهاد در قالب معیشت بگیر، تبصره 14، تک و چند خدمتی از حمایت های این نهاد بهره مند می شوند و 720 خانوار به صورت موردی از این نهاد خدمات حمایتی دریافت می کنند.

فرماندار سمنان، سید عباس دانایی با تأکید بر الکترونیکی کردن صدقه با توجه به شرایط کرونا خاطرنشان کرد: فراهم شدن پرداخت صدقه بر بستر الکترونیک از شیوع بیماری جلوگیری می‌کند.

 فرماندار سمنان تصریح کرد: استان سمنان به‌ویژه شهرستان سمنان مهاجرپذیر است.

 وی با تأکید بر اینکه با توجه به مشکلات اقتصادی پیش‌آمده ازجمله بیماری کرونا که  اقتصاد مردم دچار مشکل شده است خاطرنشان کرد: اما بااین‌وجود از  مشارکت خیرین و نیک امدیشان در کمک به نیازمندان کاسته نشده است.

سید عباس دانایی  با اشاره به اینکه تنها نهادی که نام مبارک امام خمینی(ره) بر آن نامیده ‌شده است است ، کمیته امداد این نهاد مقدس است، تصریح کرد:خادمان این نهاد همواره تلاش می‌کنند تا اهداف آن امام راحل  در این نهاد مقدس دنبال کنند.

سید عباس دانایی ضمن خرسندی از حضور در جمع کارکنان و مجموعه مدیریت کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان با قدردانی از خدمات مطلوب ارائه‌شده از سوی این مجموعه به جامعه هدف بیان داشت: ظرفیت‌های مناسبی برای  کمک به محرومین و حمایت از اقشار آسیب‌پذیر با همکاری دستگاه‌های اجرایی وجود دارد که تا کنون اقدامات مطلوبی انجام شده است.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید