امروز سه شنبه ,۶ آبان ۱۳۹۹
دوشنبه / ۲۱ مهر ۱۳۹۹ / ۱۱:۰۵
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۷۷۹۳۳
گزارشگر : ۸۰
در آبگرم صورت گرفت؛

توزیع 440 بسته سبد کالا میان محرومان آبگرم

(دوشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۹) ۱۱:۰۵

رئیس کمیته امداد آبگرم گفت: با کمک خیران و نیکوکاران 440 بسته سبد کالا میان نیازمندان و محرومان آبگرم توزیع شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ همت امانی بیان کرد: گام دو کمک مومنانه در کمیته امداد با عنوان رزمایش همدلی برای ایران همدل استمرار یافت تا برای یاری به محرومان از ظرفیت های مختلف مردمی بهره مند شویم.

وی ادامه داد: در این راستا با اقشار مختلف و مردم نیکوکار ارتباط برقرار کردیم  تا بتوانیم بستر ارتقای خدمت به محرومان را فراهم کنیم چراکه اساس کار این نهاد پل ارتباطی میان نیازمندان و مردم نیکوکار استان قزوین است.

رئیس کمیته امداد آبگرم اضافه کرد: با مشارکت جمعی از نیکوکاران 140 بسته سبد کالا به ارزش 15 میلیون تومان تهیه و میان نیازمندان توزیع شد.

وی افزود: با مشارکت سپاه و جمعی از بسیجیان نیز 300 سبد کالا با اولویت خانواده های دارای کودکان دچار سوء تغذیه توزیع شد که ارزش هر بسته حدود 200 هزار تومان بود.

امانی عنوان کرد: در مجموع با کمک خیران و نیکوکاران 440 سبد کالا به ارزش 75 میلیون تومان میان نیازمندان و محرومان آبگرم توزیع شد.

وی یادآورشد: عموم مردم نیکوکار می توانند کمک های مختلف خود را به دفتر کمیته امداد آبگرم تحویل دهند همچنین برای کمک به نیازمندان آبگرم از هر نقطه ای از کشور کد مهربانی #0282*8877* به صورت شبانه روزی فعال است.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید