امروز جمعه ,۷ آذر ۱۳۹۹
دوشنبه / ۲۱ مهر ۱۳۹۹ / ۱۱:۲۶
سرویس : اصفهان
کد خبر : ۱۷۷۹۳۰
گزارشگر : ۷۷

اهدای 20 تن گوشت مرغ به مددجویان کمیته امداد نائین

(دوشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۹) ۱۱:۲۶

یکی از خیران نائینی 20 تن و 600 کیلوگرم گوشت مرغ به ارزش بالغ بر 400 میلیون تومان به مددجویان کمیته امداد نائین اهدا کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، امرالله قنبری، رئیس کمیته امداد اداره نائین با اشاره به مشارکت این اداره در مرحله دوم رزمایش ایران همدل با اجرای طرح اطعام و احسان حسینی، گفت: نیکوکاران و مردم گرانقدر منطقه با درک شرایط همشهریان نیازمند خود، کمک های گسترده ای برای بهبود شرایط آنها در اختیار کمیته امداد نائین قرار داده اند.

وی ادامه داد: در همین زمینه یکی از خیران نیک اندیش به مناسبت ایام پایانی ماه صفر 20 تن و 600 کیلوگرم گوشت مرغ به ارزش بالغ بر 400 میلیون تومان به مددجویان تحت حمایت این اداره اهدا کرد.

قنبری افزود: این میزان مرغ در بسته های بهداشتی و با رعایت نکات مربوط به جلوگیری از انتشار ویروس کرونا به همه 1875 خانوار تحت حمایت کمیته امداد نائین اهدا می شود.

وی با اشاره به اینکه اجرای طرح اطعام و احسان حسینی از روز عید غدیر آغاز شده و تا پایان ماه صفر ادامه خواهد داشت، گفت: تاکنون مردم نیکوکار نائین بیش از 892 میلیون تومان در قالب 4477 بسته غذایی و 1240 پرس غذای گرم به مددجویان کمیته امداد نائین اهدا کرده اند.

انتهای پیام/

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید