امروز چهارشنبه ,۳۰ مهر ۱۳۹۹
یکشنبه / ۲۰ مهر ۱۳۹۹ / ۱۳:۰۱
سرویس : کرمانشاه
کد خبر : ۱۷۷۹۱۰
گزارشگر : ۹۵

6 هزار مددجوی کرمانشاهی مهارت های فنی را فراگرفتند

(یکشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۹) ۱۳:۰۱

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان کرمانشاه با بیان اینکه بیش از شش هزار مددجوی کرمانشاهی در نیمه نخست امسال مهارت های فنی و حرفه ای را فراگرفته اند، گفت: 741 میلیون تومان اعتبار به منظور مهارت آموزی این مددجویان اختصاص داده شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، رضا طاهری، معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: این نهاد به مددجویان متقاضی فاقد مهارت، آموزش های رایگان فنی و حرفه ای ارائه می دهد.

طاهری با بیان اینکه در نیمه نخست امسال741 میلیون تومان اعتبار به منظور مهارت آموزی مددجویان تحت حمایت این نهاد اختصاص داده شده است، افزود: در این مدت بیش از شش هزار و 100 مددجوی کرمانشاهی مهارت های فنی و حرفه ای مورد علاقه خود را فراگرفته اند.

وی بیان کرد: این مددجویان در دوره های مقدماتی، کسب و کار و پایدار سازی، آموزش های مهارتی فنی و حرفه ای را کسب کرده اند.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد با بیان اینکه مددجویان دارای مهارت و جویای کار می توانند از وام های قرض الحسنه اشتغال بهره مند شوند، تصریح کرد: کمیته امداد تا سقف 50 میلیون تومان به مددجویان دارای مهارت جهت اجرای طرح های اشتغال وام قرض الحسنه پرداخت می کند.

رضا طاهری تصریح کرد: مددجویان متقاضی برای دریافت آموزش های فنی و حرفه ای مورد علاقه خود می توانند به دفاتر کمیته امداد در شهرستان ها مراجعه کنند.

انتهای پیام/
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید