امروز سه شنبه ,۷ بهمن ۱۳۹۹
یکشنبه / ۲۰ مهر ۱۳۹۹ / ۱۲:۰۵
سرویس : همدان
کد خبر : ۱۷۷۹۰۸
گزارشگر : ۹۶

مسکن 965 خانوار مددجوی همدانی بازسازی و نوسازی شد

(یکشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۹) ۱۲:۰۵

مدیر تأمین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد استان همدان گفت: 339 منزل مسکونی در مناطق محروم و 626 منزل در مناطق غیر محروم استان از ابتدای سال جاری تعمیر و بازسازی‌شده‌اند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، محمود فیضی، مدیر تأمین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد استان همدان ارائه خدمات مسکن را امری جدی و اساسی در کمیته امداد عنوان کرد و گفت: این نهاد سعی دارد از تمام ظرفیت‌ها برای رفع این نیاز مددجویان استفاده کند.

فیضی در ادامه گفت: 339 منزل مسکونی در مناطق محروم و 626 منزل در مناطق غیر محروم استان در 6 ماهه سال جاری تعمیر و بازسازی‌شده‌اند.

وی با اشاره به اینکه مسکن مکملی مهم در توانمندسازی اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی خانوارهای تحت حمایت است، گفت: برای تعمیر و نوسازی 965 منزل مسکونی در سطح استان 5 میلیارد و 682 میلیون تومان هزینه پرداخت‌شده است.

مدیر تأمین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد استان همدان تأکید کرد: اعتبار موردنیاز برای ارائه خدمات فوق از محل صدقات مردم شریف استان، کمک خیران، زکات جمع‌آوری‌شده از روستاها، تسهیلات صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت، کمک‌های دولت و مشارکت مددجویان پرداخت‌شده است.

وی همچنین گفت: از ابتدای سال جاری 34 مورد سرویس بهداشتی نیز ساخته و بهسازی شده است.

فیضی همچنین ضمن قدردانی از مشارکت دستگاه‌های مرتبط و خیران در ساخت و بهسازی مسکن محرومان، این خدمات را ازجمله اقدامات ماندگار برای محرومان دانست و افزود: پرداخت اجاره‌بها و وام ودیعه مسکن به مستأجران نیز از دیگر خدمات این نهاد برای کمک به تأمین آرامش مددجویان است.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید