امروز سه شنبه ,۶ آبان ۱۳۹۹
یکشنبه / ۲۰ مهر ۱۳۹۹ / ۱۱:۴۲
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۷۷۹۰۶
گزارشگر : ۸۰
مدیرعامل صندوق امداد ولایت استان قزوین خبر داد:

پرداخت بیش از شش میلیارد تومان تسهیلات به هزار و 68 نیازمند

(یکشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۹) ۱۱:۴۲

مدیرعامل صندوق قرض الحسنه امداد ولایت استان قزوین گفت: طی شش ماهه نخست سال جاری بیش از شش میلیارد تومان تسهیلات به هزار و 68 نیازمند پرداخت شده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ امیر خوش نیت در دیدار مدیرکل کمیته امداد استان قزوین با مدیر امور شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران بیان کرد: کمیته امداد امام خمینی (ره) به دنبال ارتقای خدمات خود به محرومان است و صندوق قرض الحسنه امداد ولایت با همین دیدگاه تأسیس شده است.

وی ادامه داد: صندوق قرض الحسنه امداد ولایت ایجاد شد تا در کنار استفاده از خدمات بانک ها، بخشی از تسهیلات از طریق این صندوق و با فرآیند آسان تر و به دور از بروکراسی معمول اداری موجود در بانکها، پرداخت شود .

مدیرعامل صندوق امداد ولایت استان قزوین گفت: طی شش ماهه نخست سال جاری بیش از شش میلیارد تومان تسهیلات به هزار و 68 نیازمند پرداخت شده است.

وی اضافه کرد: تاکنون پنج میلیارد و 200 میلیون تومان تسهیلات کارگشایی به 969 نیازمند، یک میلیارد و 165 میلیون تومان تسهیلات اشتغال به 66 نیازمند و بیش از 310 میلیون تومان تسهیلات ودیعه مسکن به 33 نیازمند پرداخت شده است.

خوش نیت خاطرنشان کرد: صندوق امداد ولایت رویکرد خود را بر حمایت مستمر و پرقوت از نیازمندان قرار داده است و در این میان آماده ایم تا برای افراد خیر و علاقمند به کار خیر، معادل سپرده شان در این صندوق، به نیازمندان معرفی شده از سوی این بزرگواران،تسهیلات پرداخت کنیم.

وی اعلام کرد: تسهیلات پرداختی صندوق قرض الحسنه امداد ولایت فاقد هر گونه بهره و یا سود بانکی و حتی کارمزد است بنابراین می توانیم این ادعا را داشته باشیم که در میان مراکز دارای مجوز از سوی بانک مرکزی تنها صندوقی هستیم که تسهیلات قرض الحسنه واقعی را پرداخت می کنیم.

مدیرعامل صندوق امداد ولایت استان قزوین یادآورشد: این صندوق با داشتن مجوز از بانک مرکزی، از پشتیبانی بانک ملی ایران بهره مند بوده و با بانک های مختلف در ارتباط است و همکاری تنگاتنگی با بانک قرض الحسنه مهر ایران دارد.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید