امروز سه شنبه ,۶ آبان ۱۳۹۹
یکشنبه / ۲۰ مهر ۱۳۹۹ / ۱۱:۳۹
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۷۷۹۰۵
گزارشگر : ۸۰
براساس برنامه بودجه سال جاری صورت می گیرد؛

اتکای 70 درصدی اعتبارات کمیته امداد به کمک های مردمی

(یکشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۹) ۱۱:۳۹

مدیرکل کمیته امداد استان قزوین گفت: سال جاری بیش از 70 درصد از اعتبار کمیته امداد استان قزوین مردمی دیده شده است یعنی باید تا 70 درصد اعتبارات مربوط به خدمات قابل ارائه به نیازمندان از محل کمک های مردمی تامین شود.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ مهرعلی حق گویان در دیدار مدیر امور شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران استان قزوین بیان کرد: سال جاری بیش از 70 درصد از اعتبار کمیته امداد استان قزوین مردمی دیده شده است یعنی باید تا 70 درصد اعتبارات مربوط به خدمات قابل ارائه به نیازمندان از محل کمک های مردمی تامین شود.

وی ادامه داد: علیرغم محدود شدن منابع اعتبارات دولیتی این نهاد و افزایش قابل توجه هزینه های خانواده ها در بخش های محتلف مانند تهیه جهیزیه ، مسکن ، تحصیل و ...، تلاش می کنیم با استفاده از ظرفیتهای مختلف، سفره نیازمندان کوچک نشود.

مدیرکل کمیته امداد استان قزوین اضافه کرد: افزایش هزینه های خانواده ها به دلیل مشکلات اقتصادی و محدودیت های کرونایی ، موجب شده تا آمار جامعه تحت حمایت این نهاد اضافه شود و یا اینکه پیش از شیوع بیماری کرونا تأمین لوازم التحریر دانش آموزان دغدغه آغاز سال تحصیلی بود ولی امروز برای استفاده از آموزش های تحصیلی، تأمین یک گوشی یا تبلت ضروری است.

حق گویان تصریح کرد: ما خود را مکلف می دانیم علیرغم محدودیت در منابع مالی، خدمات ارائه شده به مددجویان را نه تنها کاهش نداده بلکه در موارد لازم خدمت رسانی را بیشتر کنیم.

وی گفت: همه ما عضو یک پیکر هستیم و در جهت خدمت به محرومان تلاش می کنیم چه شما بزرگوارانی که در بانک مهر برای خدمت به نیازمندان تلاش می کنید و چه سایر خیرینی که دل درگرو خدمت به محرومان دارند.

مدیرکل کمیته امداد استان قزوین خاطرنشان کرد: همه باید دست در دست هم دهیم تا این پیکر واحد با همدلی، همکاری و هم افزایی بستر خدمت رسانی مطلوب تر و کیفی تر را به نیازمندان فراهم کنیم.

وی یادآورشد: بانک قرض الحسنه مهر ایران و کمیته امداد براساس تفاهم نامه همکاری مشترک، ارتباط گسترده ای باهم دارند ولی امروز این تفاهم نامه تنها وسیله ای برای ایجاد ارتباط بوده و همکاری های بین بخشی خوبی وجود دارد که به الگویی تحسین برانگیز تبدیل شده است.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید