امروز چهارشنبه ,۳۰ مهر ۱۳۹۹
یکشنبه / ۲۰ مهر ۱۳۹۹ / ۱۰:۲۷
سرویس : بوشهر
کد خبر : ۱۷۷۹۰۲
گزارشگر : ۹۳

پرداخت 20 میلیارد تومان تسهیلات قرض الحسنه به نیازمندان در بوشهر

(یکشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۹) ۱۰:۲۷

مدیر امور شعب صندوق امداد ولایت کمیته امداد استان بوشهر از پرداخت 20 میلیارد تومان تسهیلات قرض الحسنه به نیازمندان تحت حمایت و دیگر نیازمندان غیر تحت حمایت در نیمه نخست سال جاری خبر داد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، کریم خطیبی، مدیر امور شعب صندوق امداد ولایت کمیته امداد استان بوشهر  پیش از ظهر امروز در جمع عاملین صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت این نهاد با اشاره به اینکه توانمندی مددجویان یکی از مهم‌ترین برنامه‌های کمیته امداد است گفت: تأسیس صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت باهدف ارائه تسهیلات قرض‌الحسنه به نیازمندان و تلاش برای توانمندی محرومان انجام‌شده است.

مدیر امور شعب صندوق امداد ولایت کمیته امداد استان بوشهر با بیان اینکه یکی از راهکارهای مهم کمیته امداد برای حل مشکلات نیازمندان، پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه به آن‌ها است گفت: در نیمه نخست سال جاری 20 میلیارد تومان تسهیلات قرض‌الحسنه در زمینه کارگشایی و اشتغالزایی، تامین مسکن و ودیعه مسکن به مددجویان و دیگر نیازمندان غیر مددجو پرداخت‌شده است.

وی در ادامه تصریح کرد: با توجه به شرایط حساس کشور ناشی از ویروس کرونا و نیازمندی مردم،10 میلیارد و 400 میلیون تومان در زمینه کارگشایی، 3 میلیارد و 500 میلیون تومان در زمینه اشتغالزایی، 3 میلیارد و 300 میلیون تومان در زمینه تامین مسکن و 2 میلیارد و 800 میلیون تومان در زمینه ودیعه مسکن به مددجویان تحت حمایت و دیگر نیازمندان غیر تحت حمایت پرداخت شده است.

خطیبی با اشاره به اینکه همه این تسهیلات قرض الحسنه از سوی صندوق قرض الحسنه امداد ولایت پرداخت شده است گفت: ترویج فرهنگ قرض‌الحسنه و پرداخت وام با شرایط آسان به نیازمندان از اهداف این صندوق است.

مدیر امور شعب صندوق امداد ولایت کمیته امداد استان بوشهر با تاکید بر اینکه اغلب سرمایه این صندوق با سپرده گزاری خیران نیکوکار تامین می شود گفت:مردم و خیران نیکوکار استان بوشهر با افتتاح حساب پس‌انداز قرض‌الحسنه در این صندوق ضمن بهره‌مندی از اجر معنوی می‌توانند یاریگر صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت استان در گسترش پرداخت تسهیلات به نیازمندان باشند.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید