امروز سه شنبه ,۷ بهمن ۱۳۹۹
شنبه / ۱۹ مهر ۱۳۹۹ / ۱۴:۲۸
سرویس : گلستان
کد خبر : ۱۷۷۸۹۲
گزارشگر : ۸۸
در نیمه نخست امسال؛

1500مددجوی گلستانی از کمک هزینه اجاره مسکن بهره مند شدند

(شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹) ۱۴:۲۸

1500 مددجوی تحت حمایت کمیته امداد استان گلستان از کمک‌هزینه اجاره و ودیعه مسکن بهره‌مند شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد،عیسی بابایی،مدیرکل کمیته امداد استان گلستان گفت: در شش‌ماهه نخست سال جاری 1500مددجوی تحت حمایت این نهاد از کمک‌هزینه اجاره و ودیعه مسکن بهره‌مند شدند.
بابایی افزود: پرداخت کمک‌هزینه اجاره و ودیعه مسکن برای مددجویان فاقد مسکن از برنامه‌های این نهاد در حمایت از خانواده‌های تحت حمایت است.
وی از پرداخت کمک‌هزینه اجاره و ودیعه مسکن به 1500 مددجوی تحت حمایت این نهاد در شش‌ماهه نخست سال 99 با اعتباری بالغ بر 5 میلیارد تومان از منابع و اعتبارات این نهاد خبر داد.
مدیرکل کمیته امداد استان گلستان بیان کرد: از میزان مبلغ کمک‌هزینه پرداخت‌شده یک میلیارد و 800 میلیون تومان آن کمک‌هزینه اجاره مسکن بوده که به‌صورت کمک بلاعوض به 1260 مددجوی اجاره‌نشین شهری و سه میلیارد و 200 میلیون تومان در قالب وام قرض الحسنه ودیعه مسکن به تعداد 240 مددجوی مستاجر مساعدت ‌شده است.
وی با اشاره به اینکه 3400 مددجوی کمیته امداد استان گلستان اجاره‌نشین هستند، گفت: رویکرد اصلی کمیته امداد در حوزه خدمت‌رسانی به مددجویان تحت حمایت، توانمندسازی آن‌ها در بخش‌های مختلف بوده و خدمات متعددی به‌منظور تحقق این هدف به آن‌ها ارائه می‌شود.
بابایی با اشاره به شرایط سخت خانوار‌های مستأجر برای تأمین هزینه‌ها و اجاره مسکن در سال جاری گفت: کمیته امداد به‌صورت بلاعوض و یا در قالب وام‌های قرض‌الحسنه به این خانوار‌ها کمک می‌کند که در این خصوص امیدواریم نیکوکاران همانند هرسال یاری گر این نهاد در تأمین هزینه‌های مسکن نیازمندان باشند.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید