امروز چهارشنبه ,۳۰ مهر ۱۳۹۹
شنبه / ۱۹ مهر ۱۳۹۹ / ۱۴:۰۹
سرویس : کرمانشاه
کد خبر : ۱۷۷۸۹۰
گزارشگر : ۹۵

پرداخت 4304 فقره وام قرض الحسنه به کرمانشاهیان

(شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹) ۱۴:۰۹

مدیر امور شعب صندوق قرض الحسنه امداد ولایت استان کرمانشاه گفت: در شش ماهه نخست امسال چهار هزار و 304 فقره وام قرض الحسنه با اعتبار بیش از 41 میلیارد و 371 میلیون تومان به نیازمندان کرمانشاهی پرداخت شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، غلامعلی عسگری، مدیر امور شعب صندوق قرض الحسنه امداد ولایت استان کرمانشاه گفت: این صندوق در سرفصل های اشتغال، کارگشایی، ودیعه، خرید و احداث مسکن به متقاضیان واجدالشرایط وام قرض الحسنه پرداخت می کند.

عسگری عنوان کرد: در شش ماهه نخست امسال چهار هزار و 304 فقره وام قرض الحسنه به نیازمندان کرمانشاهی پرداخت شده است.

وی عنوان کرد: 41 میلیارد و 371 میلیون تومان اعتبار برای پرداخت این میزان وام اختصاص داده شده است.

مدیر امور شعب صندوق قرض الحسنه امداد ولایت استان کرمانشاه ادامه داد: دو هزار و 691 فقره از وام های پرداختی در نیمه نخست امسال با اعتبار 24 میلیارد و 270 میلیون تومان از محل اعتبارات امداد و سپرده های مشتریان خیر تامین و پرداخت شده است.

غلامعلی عسگری عنوان کرد: همچنین هزار و 613 فقره وام پرداختی در این مدت نیز از محل اعتبارات بنیاد مستضعفان برای تامین ودیعه مسکن نیازمندان، بنیاد علوی به منظور حمایت و کارگشایی از مشکلات خانواده های مددجو و بانک قرض الحسنه مهر به منظور ایجاد اشتغال، تامین ودیعه مسکن و کارگشایی تامین شده است.

عسگری با یادآوری اینکه صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت خدمات بانکداری اسلامی را به نیازمندان ارائه می‌کند، بیان کرد: سپرده‌گذاری در صندوق امداد ولایت برای عموم مردم آزاد است و سپرده‌گذاران هر زمانی که بخواهند می‌توانند نسبت به خروج و یا افزایش سپرده‌های خود اقدام کنند.

انتهای پیام/

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید