امروز سه شنبه ,۶ آبان ۱۳۹۹
شنبه / ۱۹ مهر ۱۳۹۹ / ۱۱:۲۸
سرویس : همدان
کد خبر : ۱۷۷۸۸۱
گزارشگر : ۹۶

کسب مقام برتر کمیته امداد استان همدان در بیست و سومین جشنواره شهید رجایی

(شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹) ۱۱:۲۸

کمیته امداد امام خمینی (ره) استان همدان برای چهارمین سال متوالی در بیست و سومین جشنواره شهید رجایی به‌عنوان دستگاه برتر در «شاخص ویژه» انتخاب شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، پیمان ترکمانه مدیرکل کمیته امداد استان همدان گفت: بیست و سومین جشنواره شهید رجایی با حضور اعضای شورای اداری استان و نمایندگان مردم همدان در مجلس شورای اسلامی در سالن اجتماعات استانداری همدان برگزار شد.

ترکمانه در ادامه گفت: این جشنواره همه‌ساله به‌منظور بزرگداشت یاد و خاطره شهید باهنر و شهید رجایی به‌صورت ملی و در همه استان‌ها با 6 محور اصلی شامل مهندسی نقش و ساختار دولت، دولت الکترونیک و هوشمند سازی اداری، مدیریت سرمایه انسانی، خدمات عمومی در فضای رقابتی، صیانت از حقوق مردم و سلامت اداری و استقرار نظام جامع مدیریت عملکرد، برگزار می‌شود و پیش از برگزاری آن شاخص‌های عمومی و اختصاصی توسط سیستم مرکزی تهیه و در اختیار استان‌ها قرار داده می‌شود.

مدیرکل کمیته امداد استان همدان ادامه داد: کمیته امداد برای چهارمین سال متوالی در بیست و سومین جشنواره شهید رجایی به‌عنوان دستگاه برتر در «شاخص ویژه» انتخاب شد.

ترکمانه بابیان اینکه در ارزیابی‌هایی که از استان همدان انجام‌شده کارهای بزرگ و مطلوبی در این استان انجام‌گرفته که جای قدردانی دارد، گفت: حرکت هدفمند و دقیق در مسیر توانمندسازی خانواده‌های تحت حمایت امروز به‌عنوان مهم‌ترین فعالیت این نهاد موردستایش و تقدیر مردم قرار دارد و امیدواریم مورد رضایت باری‌تعالی نیز قرار بگیرد.

پیمان ترکمانه در پایان کسب این رتبه برتر را حاصل زحمات تمامی امدادگران پرتلاش در حوزه‌های مختلف استان دانست.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید