امروز سه شنبه ,۷ بهمن ۱۳۹۹
شنبه / ۱۹ مهر ۱۳۹۹ / ۱۰:۵۶
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۷۷۸۷۸
گزارشگر : ۸۰
از سوی خیرین تاکستانی صورت گرفت؛

اهدای 19 دستگاه تبلت به دانش آموزان نیازمند

(شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹) ۱۰:۵۶

رئیس کمیته امداد تاکستان گفت: در ادامه برنامه شور عاطفه ها که در سال جاری با شعار "همدل می شویم برای مهربانی در مهر" برگزار شد، تعدادی ازخیران در تاکستان 19 دستگاه تبلت به دانش آموزان نیازمند اهداء کردند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ علی محمدرضایی بیان کرد: در برنامه جشن عاطفه ها که در سال جاری به دلیل مصادف بودن با ایام عزاداری حسینی با عنوان "شور عاطفه ها" برگزار شد، کمک های مختلفی به دانش آموزان نیازمند اهداء شد.

وی ادامه داد: در این راستا با گروه های جهادی، بسیج، ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)، آموزش و پرورش و حامیان و سایر خیران تعامل صورت گرفت که بیش از 68 میلیون تومان به تعداد 215 بسته لوازم التحریر و نوشت افزار تهیه و میان نیازمندان توزیع شد.

رئیس کمیته امداد تاکستان اضافه کرد: همچنین با همکاری و مساعدت حامیان اکرام ایتام و محسنین 12 دستگاه تبلت به مبلغ بیش از 43 میلیون تومان تهیه و میان فرزندان معنوی آنان توزیع شد.

وی افزود: با کمک چند تن دیگر از حامیان هفت دستگاه تبلت به ارزش 22 میلیون و 800 هزار تومان برای فرزندان تحت حمایت خود خریداری شد که 14 میلیون و 500 هزار تومان آن از سوی حامیان برای خرید این تبلت ها، اهداء شد.

محمدرضایی عنوان کرد: کمیته امداد امام خمینی (ره) آمادگی دارد تا کمک های مردمی را برابر با نیت خیران و نیکوکاران به دست نیازمندان برساند.

وی یادآورشد: عموم مردم نیکوکار می توانند کمک های خود به هر مبلغی از طریق مراجعه حضوری به دفاتر کمیته امداد یا مراکز نیکوکاری اهداء کنند همچنین کد مهربانی # 0286*8877* برای کمک به نیازمندان اختصاص یافته که امکان انتخاب نوع مصرف کمک اهدایی بر اساس نیّت اهداء کننده وجود دارد.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید