امروز چهارشنبه ,۳۰ مهر ۱۳۹۹
شنبه / ۱۹ مهر ۱۳۹۹ / ۱۰:۳۸
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۷۷۸۷۶
گزارشگر : ۸۰
در طارم سفلی صورت گرفت؛

اهدای عسل، پیاز و ذغال اخته به نیازمندان

(شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹) ۱۰:۳۸

رئیس کمیته امداد اداره طارم گفت: جمعی از مردم نیکوکار طارم سفلی 168 کیلوگرم عسل، 200 کیلوگرم پیاز و 25 کیلوگرم ذغال اخته به نیازمندان اهداء کردند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ ایرج محمدی بیان کرد: رویکرد نیکوکاری، فرهنگی است که اختصاص به کمک خاص و موضوع خاصی ندارد از این رو نیکوکاران در عرصه های مختلف برای خدمت به محرومان کمک هایی به تناسب توان خویش اهداء می کنند.

وی ادامه داد: در میان اقشار مختلف مردم نیکوکار، افرادی هستند که اگر توانایی مالی چندانی هم نداشته باشند ولی از سایر دارایی های خود برای کمک به محرومان اهداء می کنند.

رئیس کمیته امداد اداره طارم اضافه کرد: جمعی از نیکوکاران به میزان 168 کیلوگرم عسل به ارزش 13 میلیون و 440 هزار تومان، 200 کیلوگرم پیاز به ارزش یک میلیون تومان و 25 کیلوگرم ذغال اخته به ارزش 500 هزار تومان به نیازمندان اهداء کردند.

وی افزود: کمیته امداد امام خمینی (ره) برای جمع آوری کمک و رسیدگی به محرومان تنها به کمک های مالی بسنده نمی کند چراکه باید از ظرفیت های مختلف برای خدمت رسانی به نیازمندان استفاده کنیم.

محمدی عنوان کرد: هر کسی به فراخور توان خویش می تواند کمکی متناسب با نیاز محرومان ارائه کند ممکن است فردی که در کار ساختمان سازی مهارت دارد، از هنر خویش برای ساخت مسکن محرومان استفاده کند و یا فرد دیگری از توان علمی خود برای آموزش دانش آموزان نیازمند استفاده کند.

وی خاطرنشان کرد: کد مهربانی  برای دریافت کمک های مردمی به نیازمندان طارم سفلی این امکان را می دهد حتی بدون حضور در منطقه و حتی بدون استفاده از اینترنت کمک های خود را برای نیازمندان اهدا کنند.

رئیس کمیته امداد اداره طارم یادآورشد: برای این منظور تنها با شماره گیری کد مهربانی # 02810*8877* و انتخاب نوع کمک، یاری رسانی به نیازمندان امکان پذیر است.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید