امروز سه شنبه ,۳۰ دی ۱۳۹۹
سه شنبه / ۱۵ مهر ۱۳۹۹ / ۱۳:۳۳
سرویس : کهکیلویه و بویراحمد
کد خبر : ۱۷۷۸۲۱
گزارشگر : ۹۴

کمک 37 میلیارد تومانی مردم کهگیلویه و بویراحمد به مددجویان کمیته امداد

(سه شنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۹) ۱۳:۳۳

مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: مردم خیر و نیکوکار استان در شش‌ماهه نخست سال جاری 37 میلیارد و 706 میلیون تومان به مددجویان کمک کرده‌اند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، قباد مبشری، مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد، با اشاره به برنامه‌های مختلف این نهاد برای حمایت از اقشار نیازمند، گفت: طرح‌های مختلفی ازجمله زکات، صدقات، جشن‌های نیکوکاری و عاطفه‌ها، اکرام ایتام، اطعام نیازمندان، جمع‌آوری نذورات مردمی، احسان حسینی و سایر موارد را در برنامه کاری این نهاد برای حمایت از نیازمندان قرار دارد.
وی بابیان اینکه توسعه مشارکت‌های مردمی و جلب اعتماد عمومی یکی از مهم‌ترین اهداف کمیته امداد است، افزود: مردم نیکوکار کهگیلویه و بویراحمد 37 میلیارد و 706 میلیون تومان در شش‌ماهه نخست سال جاری به نیازمندان تحت حمایت این نهاد در قالب طرح‌ها و برنامه‌های مختلف کمک کرده‌اند.
مبشری تصریح کرد: مجموع کمک‌های مردمی جمع‌آوری‌شده در سال جاری در کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد، در قالب صدقات، زکات، اکرام ایتام، و سایر برنامه‌های این نهاد و  طرح‌های اطعام مهدوی در ماه مبارک رمضان و اطعام حسینی در ماه‌های محرم و صفر جمع‌آوری‌شده است.
وی بابیان اینکه افزایش کمک‌های مردمی به کمیته امداد نشان‌دهنده حسن اعتماد مردم به این نهاد است، تأکید کرد: کمک‌های جمع‌آوری‌شده از مردم خیر و نیکوکار، در اسرع وقت و بر اساس سیستم نیازسنجی این نهاد برای رفع نیازهای مددجویان شامل جهیزیه نوعروسان، هزینه‌های فرهنگی، درمانی، عمرانی و سایر خدمات جامعه هدف کمیته امداد هزینه شده است.
مبشری با اشاره به اینکه مهم‌ترین هدف مشارکت‌های مردمی این نهاد بهره‌مندی از ظرفیت خیران و نیکوکاران در زمینه کمک به نیازمندان است، افزود: مردم نوع‌دوست و خیران نیکوکار می‌توانند جهت کمک به مددجویان کمیته امداد با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور و به‌تبع آن در استان، از طریق سامانه الکترونیکی #074* 8877* اقدام کنند.
مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد بابیان اینکه در حال حاضر بیش از 45 هزار خانوار از خدمات حمایتی این نهاد در استان بهره‌مند هستند، گفت: امید است با مشارکت گسترده خیرین و نیکوکاران در طرح‌های حمایتی کمیته امداد شاهد ریشه‌کنی فقر و محرومیت از جامعه باشیم.
انتهای پیام


ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید