امروز پنج شنبه ,۶ آذر ۱۳۹۹
یکشنبه / ۱۳ مهر ۱۳۹۹ / ۱۱:۳۵
سرویس : اصفهان
کد خبر : ۱۷۷۷۵۳
گزارشگر : ۷۷
مدیرکل کمیته‌ امداد‌ اصفهان در دیدار با نماینده خمینی‌شهر گفت؛

ضرورت گسترش سامانه سخا برای تقویت روند کمک رسانی به نیازمندان اصفهانی

(یکشنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۹) ۱۱:۳۵

مدیرکل کمیته امداد اصفهان در دیار با نماینده خمینی شهر راه اندازی سامانه سخا را یکی از اقدامات این نهاد برای مدیریت صحیح منابع خیر و احسان اعلام کرد و گفت: گسترش این سامانه برای تقویت روند کمک رسانی به نیازمندان ضروری است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، کریم زارع، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان با حجت الاسلام محمدتقی نقدعلی، نماینده مردم خمینی شهر در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی دیدار و گفتگو کرد.

زارع در این دیدار با برشمردن خدمات این نهاد به جامعه تحت حمایت، یادآور شد: هدایت صحیح منابع و جلوگیری از هدر رفت آنها می تواند به بهبود سریعتر وضعیت مددجویان کمک کند.

وی راه اندازی سامانه سخا را یکی از اقدامات کمیته امداد برای مدیریت صحیح منابع خیر و احسان اعلام کرد و گفت: گسترش این سامانه برای تقویت روند کمک رسانی به نیازمندان ضروری است و با تقویت و تکمیل این بانک اطلاعاتی با همکاری و همراهی سایر فعالان خیر و احسان استان می توان کمک به نیازمندان را با برنامه ریزی بهتر و با جهت گیری های توانمندسازانه، سرعت و دقت بیشتری هدایت کرد.

زارع در ادامه سخنان خود با اشار به اجرای طرح اطعام حسینی توسط کمیته امداد استان اصفهان از عید غدیر تا پایان ماه صفر، گفت: ظرفیت هیئت های مذهبی خمینی شهر می توانند به این سمت هدایت شوند و در حال حاضر نیز این عزیزان ارتباط خوبی با کمیته امداد دارند.

وی ادامه داد: از زمان اجرای این طرح تاکنون بیش از 709 هزار پرس غذای گرم و بالغ بر 90 هزار سبد کالا در سراسر استان به نیازمندان اهدا شده است، گفت: سهم خیران، نیکوکاران و هیئت های مذهبی خمینی شهر در این طرح نیز بیش از 31 هزار پرس غذای گرم و 7000 سبد کالاست.

حجت الاسلام نقدعلی نیز در این دیدار ضمن تشکر از اقدامات کمیته امداد استان برای بهبود وضعیت نیازمندان، تاکید کرد: برای برطرف شدن مشکلاتی که در روند کمک رسانی به محرومان وجود دارد، تلاش خواهیم کرد.

وی ادامه داد: اعتبارات اختصاص یافته به کمیته امداد باید به طور کامل تحقق پیدا کند و نمایندگان مجلس نیز در این زمینه اقدامات لازم را انجام خواهند داد.

انتهای پیام/

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید