امروز یکشنبه ,۵ بهمن ۱۳۹۹
شنبه / ۱۲ مهر ۱۳۹۹ / ۱۳:۲۴
سرویس : همدان
کد خبر : ۱۷۷۷۳۷
گزارشگر : ۹۶

«همبازی - هدیه‌ای برای بچه‌های ایران»

(شنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۹) ۱۳:۲۴

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان همدان از اجرای طرح همبازی – هدیه‌ای برای بچه‌های ایران با همکاری اداره کل پست همدان خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، غلامرضا صیاد زاده، معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان همدان با اشاره به تفاهم‌نامه همکاری کمیته امداد با اداره کل پست استان، گفت: امسال با توجه به شیوع بیماری کرونا، و هم‌زمانی مراسم جشن عاطفه‌ها با ایام محرم و صفر، این جشن با عنوان شور عاطفه‌ها و متفاوت از هرسال برگزار شد.

صیاد زاده یادآور شد: در همین راستا و در جهت مشارکت حداکثری مردم نیک‌اندیش، تفاهم‌نامه‌ای فی‌مابین کمیته امداد و اداره کل پست استان منعقد شد که در علاوه بر ادارات کمیته امداد و مراکز نیکوکاری، اداره پست نیز در این کار معنوی کمیته امداد را همراهی و همیاری نماید.

وی در ادامه افزود: بر اساس این طرح با عنوان «همبازی - هدیه‌ای برای بچه‌های ایران» در سه روز پایانی شور عاطفه‌ها، خودروهای اداره پست با نصب پوستر طرح مذکور هدایای مردمی را در سطح شهر جمع‌آوری و با انتقال به ادارات کمیته امداد به دست دانش آموزان نیازمند می‌رسانند.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد همدان تصریح کرد: در این طرح، دفاتر پستی در سطح استان و در بخش خصوصی نیز دفاتر پیشخوان دولت با کمیته امداد استان همکاری می‌کنند.

صیاد زاده در پایان گفت: مردم و نیکوکاران همدان می‌توانند برای کمک به نیازمندان با شماره‌گیری کد دستوری #۰۸۱*۸۸۷۷* از طریق گوشی تلفن همراه، شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۵۹۱۷۷۷۷۷۷ و یا مراجعه حضوری به دفاتر کمیته امداد در سراسر استان کمک‌های خود را به دست هم‌وطنان نیازمند برسانند.
انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید