امروز شنبه ,۴ بهمن ۱۳۹۹
چهارشنبه / ۹ مهر ۱۳۹۹ / ۱۴:۴۵
سرویس : مشارکت های مردمی
کد خبر : ۱۷۷۶۹۷
گزارشگر : ۴۸۷
رئیس کمیته امداد خبر داد:

کمک ۴۵۰ میلیارد تومانی مردم در مرحله دوم پویش ایران همدل/ آمادگی هزار دفتر پستی برای تحویل بسته‌های اهدایی به کودکان نیازمند

(چهارشنبه ۹ مهر ۱۳۹۹) ۱۴:۴۵

رئیس کمیته امداد از مشارکت ۴۵۰ میلیارد تومانی مردم در مرحله دوم پویش ایران همدل خبر داد و گفت: دفاتر کمیته امداد در سراسر کشور، هزار دفتر پستی و خودروهای پست آماده جمع‌آوری اقلام اهدایی مردم برای کودکان نیازمند هستند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، سیدمرتضی بختیاری در بازدید از اجرای طرح «همبازی» با همکاری کمیته امداد و شرکت پست افزود: طرح همبازی با هدف جمع‌آوری کتاب و اسباب بازی برای کودکان در چارچوب شور عاطفه‌ها آغاز شده و تا ۱۱ مهرماه ادامه دارد.
 
وی با تشریح جزئیات اجرای این طرح گفت: مردم نیکوکار ایران اسلامی، تولیدکنندگان و فروشندگان وسایل بازی کودکان و ناشران کتب کودک می‌توانند با در اختیار گذاشتن این اقلام، به رشد و اعتلای فکری و فرهنگی فرزندان محروم در نقاط مختلف کشور مشارکت کنند.
 
رئیس کمیته امداد با تقدیر از شرکت پست برای همکاری در اجرای این طرح خاطرنشان کرد: در پویش همبازی علاوه بر مراکز کمیته امداد در یراسر کشور،  هزار مرکز پست برای جمع‌آوری کمک‌های مردمی پیش‌قدم شده‌اند. همچنین خودرو‌های شرکت پست در تهران و دیگر شهر‌ها ضمن حضور در محلات و معابر، نسبت به جمع‌آوری اقلام اهدایی شهروندان اقدام می‌کنند.
 
وی از همراهی خیران، مردم نوعدوست و نهادها در مرحله دوم پویش ایران همدل تشکر کرد و افزود: در مرحله دوم پویش ایران همدل تاکنون حدود ۴۵۰ میلیارد تومان کمک مردمی جمع‌آوری شده و به طرق مختلف در اختیار خانواده‌های نیازمند قرار گرفته است.
 
شایان ذکر است شور عاطفه‌ها از ۲۲ شهریورماه آغاز شده و تا ۱۱ مهرماه ادامه دارد. بر همین اساس در سه روز پایانی این طرح با همکاری شرکت پست، هدایای مردم و خیران جمع‌آوری و در اختیار کودکان نیازمند قرار می‌گیرد.
 
انتهای پیام
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید