امروز یکشنبه ,۵ بهمن ۱۳۹۹
چهارشنبه / ۹ مهر ۱۳۹۹ / ۰۷:۰۹
سرویس : گلستان
کد خبر : ۱۷۷۶۹۲
گزارشگر : ۸۸
با همکاری اداره‌کل پست استان گلستان:

آغاز پویش «همبازی» توسط کمیته امداد برای هدیه به کودکان نیازمند

(چهارشنبه ۹ مهر ۱۳۹۹) ۰۷:۰۹

مدیرکل کمیته امداد استان گلستان از اجرای طرح «همبازی » توسط این نهاد برای اهدای اسباب‌بازی و کتاب به بچه‌های نیازمند گلستانی در سه روز پایانی شور عاطفه ها با همکاری اداره‌کل پست استان خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد،عیسی بابایی،مدیرکل کمیته امداد استان گلستان گفت: طرح «همبازی - هدیه‌ای برای بچه‌های ایران» در قالب مرحله دوم پویش ایران همدل در سه روز پایانی شور عاطفه‌ها از تاریخ ۹ لغایت ۱۱ مهرماه،با هدف شادی دل‌های کوچک کودکان مناطق محروم برگزار و توسط خودروهای اداره پست با نصب پوستر طرح مذکور هدایای مردمی در سطح شهر جمع آوری و با انتقال به ادارات کمیته امداد به دست بچه های نیازمند می رسد.
بابایی عنوان کرد:امسال با توجه به شیوع بیماری کرونا و همزمان شدن مراسم جشن عاطفه ها با ایام محرم و صفر، این جشن با عنوان شور عاطفه ها و متفاوت از هر سال برگزار شد.
وی افزود: در همین راستا برای جذب مشارکت حداکثری مردم نیک اندیش، تفاهم نامه ای فی ما بین کمیته امداد و اداره کل پست استان منعقد شد که علاوه بر ادارات کمیته امداد و مراکز نیکوکاری، اداره پست نیز در این امر خداپسندانه این نهاد را همراهی و همیاری کند.
مدیر کل امداد استان گلستان تصریح کرد: مردم نیکوکار می توانند هدایای خود را به ادارات پست در سطح استان و کامیون‌های ویژه‌ پست در سطح شهرها که مخصوص این طرح پیش‌بینی شده‌ است، تحویل دهند تا به دست کودکان نیازمند برسد.
بابایی به روش‌های غیرحضوری مشارکت مردم نیک اندیش استان در پویش ایران همدل پرداخت و گفت: علاوه بر پیش‌بینی کد دستوری #۰۱۷*۱*۸۸۷۷*، امکان پرداخت کمک های مردمی از طریق سایت کمیته امداد به آدرس emdad.ir و همچنین شماره حساب ۰۱۱۱۸۰۴۶۸۹۰۰۸ و شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۹۷۰۲۲۶ نزد بانک ملی فراهم شده است.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید