امروز یکشنبه ,۵ بهمن ۱۳۹۹
چهارشنبه / ۹ مهر ۱۳۹۹ / ۱۱:۴۵
سرویس : کهکیلویه و بویراحمد
کد خبر : ۱۷۷۶۸۵
گزارشگر : ۹۴

طرح همبازی در کهگیلویه و بویراحمد اجرا می شود

(چهارشنبه ۹ مهر ۱۳۹۹) ۱۱:۴۵

رئیس اداره روابط عمومی و اطلاع‌رسانی کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: طرح «همبازی» برای اهدای اسباب‌بازی و کتاب به کودکان نیازمند در استان اجرا می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، علی حسن مظاهری، رئیس اداره روابط عمومی و اطلاع‌رسانی کمیته امداد گفت: با توجه به شرایط حاصل از اپیدمی کرونا و ضرورت رعایت پروتکل‌های بهداشتی، تفاهم‌نامه همکاری بین کمیته امداد و اداره پست استان مبنی بر همکاری جهت جمع‌آوری کمک‌های مردمی در شور عاطفه‌ها امضاء شد.
وی تصریح کرد: شور عاطفه‌های امسال به‌منظور جمع‌آوری کمک‌های مردمی جهت مساعدت ده هزار دانش‌آموز نیازمند تحت حمایت کمیته  امداد استان از 22 شهریورماه آغاز و تا 11 مهرماه ادامه دارد.
مظاهری افزود: در همین خصوص طرح «همبازی» در قالب مرحله دوم پویش ایران همدل شکل‌گرفته است تا موجبات شادی دل‌های کوچک کودکان محروم و نیازمند با اهداء اسباب‌بازی و کتاب، فراهم شود.
وی تأکید کرد: در طرح همبازی از مردم خیر و نیکوکار هم استانی دعوت‌شده تا هدیه‌ای ازجمله اسباب‌بازی و یا کتاب برای کودکان نیازمند تدارک دیده و با این هدایا به یاری کودکان نیازمند بشتابند.
مظاهری با تأکید بر اینکه باجه‌های ادارات پست در سراسر استان آماده دریافت اقلام اهدایی مردم نیکوکار و ارسال آن برای کودکان نیازمند هستند، خاطرنشان کرد: از تاریخ نهم تا یازدهم مهرماه اداره کل پست استان نسبت به جمع‌آوری کمک‌های مردمی از طریق دفاتر خود با رعایت پروتکل‌های بهداشتی اقدام کرده و پس از جمع‌آوری توسط پست، کمک‌ها به کمیته امداد تحویل داده می‌شود تا در کوتاه‌ترین زمان به دست کودکان نیازمند برسد.
رئیس اداره روابط عمومی و اطلاع‌رسانی کمیته امداد، با اشاره به اینکه اولویت نیازهای دانش آموزان گوشی تلفن همراه، تبلت، نوشت‌افزار، کیف و کفش است، گفت: خیران نیکوکار می‌توانند از طریق کدهای #14* و #074*8877* و یا از طریق شماره کارت 6037997599038941 نسبت به پرداخت کمک‌های نقدی خود برای دانش آموزان نیازمند اقدام کنند.
انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید