امروز یکشنبه ,۵ بهمن ۱۳۹۹
چهارشنبه / ۹ مهر ۱۳۹۹ / ۱۴:۰۴
سرویس : خراسان شمالی
کد خبر : ۱۷۷۶۷۶
گزارشگر : ۷۸

نواختن زنگ شور عاطفه ها در خراسان شمالی

(چهارشنبه ۹ مهر ۱۳۹۹) ۱۴:۰۴

زنگ شور عاطفه‌ها با شعار همدل می‌شویم برای مهربانی در مهر با حضور نماینده ولی فقیه ، معاون توسعه و منابع استانداری، مدیرکل کمیته امداد و مدیرکل آموزش و پرورش استان و جمعی از مسئولان نظامی و انتظامی استان خراسان شمالی امروز چهارشنبه 9 مهر ماه نواخته شد.

به گزارش پایگاه خبری کمیته امداد، مجید الهی راد، مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی در حاشیه آیین نواخته شدن زنگ شور عاطفه ها گفت: امسال با توجه به تقارن جشن عاطفه‌ها با ایام ماه محرم، برگزاری شورعاطفه ها از روز شنبه ۲۲ شهریور ماه لغایت جمعه ۱۱ مهرماه، پیش بینی شد که امروز زنگ این شور به صورت نمادین با حضور مسئولین استان نواخته شد.
وی با اشاره به اینکه یکی از مشکلات دانش آموزان نیازمند کمبود وسایل آموزش از راه دور  با شیوع ویروس کرونا است ادامه داد:  کمیته امداد رویکرد جدید جشن عاطفه‌های امسال را برای تأمین نیاز این دسته از دانش آموزان قرار داده است.
الهی راد با بیان اینکه هم اکنون 13 هزار دانش‌آموزنیازمند در استان شناسایی شده اند، تأکید کرد: تمامی دفاتر کمیته امداد و مراکز نیکوکاری وابسته به این نهاد آماده دریافت و جمع‌آوری کمک‌های نقدی و غیر نقدی خیران برای کمک به  این افراد هستند.
مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی عنوان کرد: راه‌های مشارکت خیران#058*8877* کد آسان پرداخت و شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۳۰۶۱۰ است که خیرین جهت مشارکت در شور عاطفه می‌توانند کمک‌های خود را از این طریق به دست نیازمندان برسانند.


انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید