امروز یکشنبه ,۵ بهمن ۱۳۹۹
سه شنبه / ۸ مهر ۱۳۹۹ / ۱۲:۳۱
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۷۷۶۵۷
گزارشگر : ۸۰
تاکنون صورت گرفته است؛

مشارکت دو میلیارد و 700 میلیون تومانی قزوینی ها در شور عاطفه ها

(سه شنبه ۸ مهر ۱۳۹۹) ۱۲:۳۱

مدیرکل کمیته امداد استان قزوین گفت: مردم نیکوکار استان قزوین تاکنون بیش از دو میلیارد و 700 میلیون تومان در شورعاطفه ها برای کمک به دانش آموزان نیازمند اهداء کرده اند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ مهرعلی حق گویان در مراسم نمادین زنگ عاطفه ها که در دبیرستان دخترانه فاطمه صغری(س)، برگزار شد، بیان کرد: خدمت به نیازمندان در کمیته امداد محدود به یک خدمت خاص نیست ، و برای رفع به نیازهای مختلف ولی نعمتان تحت حمایت ، برنامه های مشخص تدوین شده است.

وی ادامه داد: یکی از قشرهای مورد توجه جمعیت مددجویی، دانش آموزان هستند که خدمت رسانی به این عزیزان، از اهیمت خاصی برخوردر است چراکه آینده سازان کشور همین دانش آموزان هستند.

مدیرکل کمیته امداد استان قزوین اضافه کرد: دانش آموز نیازمند با توجه به محدودیت های کرونایی امروز با مشکلات مختلفی مواجه شده اند که تأمین گوشی هوشمند برای بهره برداری از آموزش های مجازی ضروری و مهم است.

وی افزود: در برنامه شور عاطفه ها تلاش می کنیم تا با همکاری اقشار مختلف مردم نیکوکار، دو هزار دستگاه گوشی و تبلت خریداری و در اختیار دانش آموزان نیازمند قرار گیرد.

حق گویان عنوان کرد: تحصیل برای کلیه فرزندان این مرز و بوم ضروری است و برای فرزندان خانواده های تحت حمایت این نهاد ضروری تر، چراکه با ارتقای سطح تحصیلی فرزند مددجو، یکی از مهمترین بسترهای محرومیت زدایی فراهم شده و در واقع چرخه تداوم فقر در خانواده قطع می شود.

وی تصریح کرد: در جشن عاطفه های سال قبل مردم نیکوکار و نوعدوست استان قزوین بیش از سه میلیارد و 760 میلیون تومان به دانش آموزان نیازمند کمک کردند و امیدواریم با افزایش کمک های مردمی درسال جاری بتوانیم خدمات مورد نیاز را به دانش آموزان نیازمند ارائه کنیم.

مدیرکل کميته امداد استان قزوین اعلام کرد: مردم نیکوکار استان قزوین تاکنون بیش از دو میلیارد و 700 میلیون تومان در شورعاطفه ها برای کمک به دانش آموزان نیازمند اهداء کرده اند.

وی اظهارکرد: علاوه بر دفاتر کمیته امداد و مراکز نیکوکاری، شماره کارت 6037991899645406 و کد مهربانی #1*028*8877* برای دریافت کمک های مردمی در نظر گرفته شده است.

حق گویان اظهارکرد: در استان قزوین سه هزار و 500 دانش آموز و بیش از 400 دانشجو تحت حمایت داریم که بررسی های اولیه نشان می دهد بیش از دو هزار نفر از انان برای استفاده از آموزش مجازی نیاز به تبلت یا گوشی هوشمند دارند.

در ادامه این برنامه ، مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین گفت: دانش آموزان و فرهنگیان دست در دست هم طرح "هر مدرسه یک تبلت" را برای کمک به دانش آموزان نیازمند اجرا می کنند.

حسنعلی اصغری بیان کرد: آموزش و پرورش آماده است تا از طریق ظرفیت های فیزیکی و مجازی در اختیار خود در شور عاطفه ها که در سال جاری با شور و شعور حسینی همراه شده، مشارکت داشته باشد.

وی یادآورشد: در حال حاضر دو هزار و 338 مدرسه در استان قزوین فعال است که هر کدام به تناسب خود ظرفیت هایی دارند که می توانیم برای شور عاطفه ها از آن بهره ببریم.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید