امروز یکشنبه ,۵ بهمن ۱۳۹۹
سه شنبه / ۸ مهر ۱۳۹۹ / ۰۹:۵۲
سرویس : زنجان
کد خبر : ۱۷۷۶۴۲
گزارشگر : ۸۷
مدیرکل کمیته امداد استان خبر داد؛

جمع‌آوری بیش از 24 میلیارد ریال کمک‌های مردمی در شور عاطفه‌ها

(سه شنبه ۸ مهر ۱۳۹۹) ۰۹:۵۲

کمک‌های مردمی دررویداد ملی و معنوی شور عاطفه‌ها با شعار" همدل می‌شویم برای مهربانی در مهر" که از 22شهریورماه در کمیته امداد استان زنجان آغازشده به 24میلیارد و609میلیون ریال رسیده و این کمک‌ها تا 11مهرماه ادامه دارد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد ،هدایت صفری مدیرکل کمیته امداد استان زنجان ، در جلسه ستاد احسان و نیکوکاری  با اشاره به آغاز مراسم شور عاطفه‌ها از 22شهریورماه گفت : مردم خیر و نیکوکار استان زنجان از ابتدای شروع طرح  24میلیارد609میلیون ریال برای کمک به تحصیل دانش آموزان نیازمند استان کمک کرده‌اند و این مشارکت همچنان ادامه دارد.

وی با اشاره به شیوع ویروس کرونا و لزوم استفاده از گوشی هوشمند وتبلت در شرایط کنونی افزود: باید فرصتی فراهم بیاوریم تا هیچ دانش‌آموزی به خاطر نداشتن وسایل آموزش غیرحضوری از ادامه تحصیل  بازنماند.

مدیرکل کمیته امداد استان با اشاره به اینکه  سال گذشته مردم خیر و نوع‌دوست استان 4 میلیارد تومان در جشن عاطفه‌ها کمک کردند.افزود:برنامه‌ریزی‌شده است امسال با توجه به شرایط کرونایی و نیاز دانش آموزان تحت حمایت به وسایل آموزش غیرحضوری از قبیل تبلت و گوشی  این کمک‌ها افزایش یابد.

وی بابیان اینکه امسال به دلیل شیوع ویروس منحوس کرونا پایگاه‌های جمع‌آوری کمک‌های مردمی به‌صورت فیزیکی ،محدود برگزار شد افزود :مردم خیر و نیکوکار استان می‌توانند از طریق درگاه‌های غیرحضوری و شماره گیری کدمهربانی#024*1*8877* ویا شماره کارت مجازی 6037997950030420صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت جهت تهیه لوازم‌التحریر و سایر ملزومات آموزش غیرحضوری برای دانش آموزان نیازمند مشارکت کرده،ویا به‌صورت حضوری به دفاتر کمیته امداد و مراکز نیکوکاری مراجعه و هدایای خود را تقدیم نمایند. انتهای پیام/

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید