امروز یکشنبه ,۵ بهمن ۱۳۹۹
یکشنبه / ۶ مهر ۱۳۹۹ / ۱۳:۳۳
سرویس : کهکیلویه و بویراحمد
کد خبر : ۱۷۷۶۰۵
گزارشگر : ۹۴

پرداخت 23 میلیارد تومان وام قرض‌الحسنه به مددجویان کهگیلویه و بویراحمد

(یکشنبه ۶ مهر ۱۳۹۹) ۱۳:۳۳

مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 23 میلیارد و 231 میلیون تومان تسهیلات قرض‌الحسنه کارگشایی به مددجویان کمیته امداد و اقشار نیازمند پرداخت‌شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، قباد مبشری، مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد،گفت: پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه کارگشایی یکی از برنامه‌های این نهاد برای توانمندی مددجویان و حل مشکلات آن‌ها است.
وی با اشاره به اینکه 23 میلیارد و 231 میلیون تومان تسهیلات قرض‌الحسنه کارگشایی از ابتدای سال جاری تاکنون به مددجویان پرداخت‌شده، افزود: این میزان تسهیلات به 267 نفر از مددجویان و افراد نیازمند پرداخت‌شده است.  
مبشری تصریح کرد: : تسهیلات قرض‌الحسنه کارگشایی به‌منظور تأمین هزینه‌های ضروری نیازمندان ازجمله تحصیلی، درمان، مسکن، ازدواج و حل مشکلات معیشتی پرداخت می‌شود.
مبشری به صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت اشاره و بیان کرد: : صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت کمیته امداد درگاه مطمئنی برای سپرده‌گذاری خیران و نیکوکاران است تا با سپرده‌گذاری در این صندوق کمیته امداد را در کمک‌رسانی به افراد نیازمند یاری رسانند.
وی اظهار کرد: یکی از راهبردهای اساسی کمیته امداد تأسیس صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت است که از طریق این صندوق با همکاری رابطان و عاملان این نهاد در تعامل با خیران، سپرده‌های قرض‌الحسنه آنان بر اساس یک فرایند تعریف‌شده جذب و سپس از طریق این صندوق در قالب وام قرض‌الحسنه به نیازمندان و اقشار آسیب‌پذیر واجد شرایط پرداخت می‌شود.
مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد بابیان اینکه کمک مردم و سرمایه‌گذاری در صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت برای استفاده نیازمندان و رفع فقر و محرومیت از استان بسیار مؤثر است، گفت: خواهان همکاری دستگاه‌ها و نهادهای مختلف و مردم نیکوکار هم استانی هستیم تا با افتتاح حساب و سپرده‌گذاری در این صندوق، کمیته امداد را در ارائه وام قرض‌الحسنه به نیازمندان یاری کنند.
انتهای پیام .


ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید