امروز یکشنبه ,۵ بهمن ۱۳۹۹
دوشنبه / ۷ مهر ۱۳۹۹ / ۱۰:۰۳
سرویس : کهکیلویه و بویراحمد
کد خبر : ۱۷۷۶۰۴
گزارشگر : ۹۴
در مرحله دوم رزمایش ایران همدل محقق شد؛

توزیع 152هزار پرس غذای گرم و بسته غذایی بین نیازمندان کهگیلویه و بویراحمد

(دوشنبه ۷ مهر ۱۳۹۹) ۱۰:۰۳

مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: در مرحله دوم رزمایش ایران همدل در قالب طرح اطعام حسینی 152 هزار و 44 پرس غذای گرم و بسته غذایی از عید قربان تاکنون بین نیازمندان استان توزیع شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد، قباد مبشری، مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: با توجه به‌فرمان مقام معظم رهبری مبنی بر راه‌اندازی رزمایش گسترده مواسات و همدلی، طرح اطعام نیازمندان این استان در این رزمایش در مرحله اول با مشارکت خیران و نیکوکاران در ماه مبارک رمضان اجرا شد.
وی به مرحله دوم طرح رزمایش ایران همدل در قالب اطعام حسینی اشاره و بیان کرد: مرحله دوم این طرح از عیدغدیر امسال آغاز و تا پایان ماه صفر ادامه دارد.
مبشری با اشاره به اینکه تاکنون 152 هزار و 44 پرس غذای گرم و جیره غذایی در قالب طرح اطعام حسینی بین نیازمندان استان توزیع شد، گفت: از این مقدار 138هزار و 987پرس غذای گرم بااعتبار دو میلیارد و 405 میلیون تومان است و مابقی در قالب جیزه غذایی خشک بوده است.
مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد به کمک‌های مردمی در قالب رزمایش ایران همدل اشاره و بیان کرد: در این زمینه نیز از عید قربان تاکنون سه میلیارد و 980 میلیون تومان کمک‌های نقدی و کالایی مردمی برای نیازمندان جمع‌آوری‌شده است.
مبشری خاطرنشان کرد: به دلیل مشکلات معیشتی تعداد نیازمندان استان به‌خصوص در ایام شیوع بیماری کرونا بیشتر شده است که این موضوع تعامل و همکاری همه دستگاه‌های اجرایی استان را برای یاری نیازمندان می‌طلبد.
وی ضمن قدردانی از همه‌کسانی که در مرحله اول رزمایش ایران همدل به یاری نیازمندان شتافتند، گفت: از مردم خیر و نیکوکار استان و همه دستگاه‌های اجرایی تقاضا داریم که با مشارکت در طرح اطعام حسینی در این مرحله نیز یاریگر نیازمندان باشند.
مبشری یادآور شد: مردم خیر و نیک‌اندیش استان می‌توانند کمک‌های نقدی و غیر نقدی خود را به دفاتر کمیته امداد و مراکز نیکوکاری در سراسر استان تحویل دهند و یا از طریق شماره کارت  ۶۰۳۷۹۹۷۹۰۰۰۰۰۵۳۱  به نام کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد، کمک‌های نقدی خود را به نیازمندان کمیته امداد اهداء کنند.
انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید