امروز جمعه ,۷ آذر ۱۳۹۹
یکشنبه / ۶ مهر ۱۳۹۹ / ۱۳:۱۴
سرویس : خراسان شمالی
کد خبر : ۱۷۷۵۹۵
گزارشگر : ۷۸

معافیت مددجویان کمیته امداد از پرداخت عوارض و هزینه‌های آب، برق و گاز

(یکشنبه ۶ مهر ۱۳۹۹) ۱۳:۱۴

مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی از معافیت مددجویان تحت حمایت این نهاد از پرداخت عوارض و هزینه‌های آب، برق و گاز خبر داد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، مجید الهی راد بابیان اینکه مددجویان تحت حمایت این نهاد از پرداخت هزینه‌های صدور پروانه ساختمانی، عوارض شهرداری و دهیاری و هزینه‌های انشعابات آب، فاضلاب، برق و گاز معاف هستند، افزود: این معافیت برای ساختمان‌های احداثی بر اساس الگوی مصرف است.
وی تأکید کرد: متقاضیان با معرفی این نهاد به دستگاه‌های مربوطه، از پرداخت هزینه انشعاب برق، گاز، آب، فاضلاب، گواهی پروانه ساختمانی و عوارض شهرداری تنها برای یک‌بار معاف می‌شوند.
مدیرکل کمیته امداد استان خراسان شمالی همچنین از پرداخت اجاره‌بها به مددجویان مستأجر خبر داد و گفت: این نهاد هرساله کمک‌هزینه اجاره مسکن به خانوار‌های مددجوی تحت حمایت خودپرداخت می‌کند.
وی با اشاره به این‌که هم‌اکنون 900 خانوار مددجوی تحت حمایت این نهاد مستأجر هستند، اظهار کرد: سال گذشته به 455 مددجوی فاقد منزل مسکونی ساکن در منازل استیجاری اجاره مسکن پرداخت شد.
الهی راد با اشاره به شرایط سخت خانوارهای مستأجر برای تأمین هزینه‌ها و اجاره مسکن در سال جاری گفت: کمیته امداد امسال نیز به‌صورت بلاعوض و یا در قالب وام‌های قرض‌الحسنه به این خانوارها کمک اعطا می‌کند.
وی همچنین از ساخت و تعمیر پنج هزار و ۵۰۰ واحد مسکونی برای خانوارهای تحت حمایت این نهاد طی سال گذشته خبر داد.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید