امروز سه شنبه ,۶ آبان ۱۳۹۹
جمعه / ۴ مهر ۱۳۹۹ / ۱۵:۳۲
سرویس : مسکن
کد خبر : ۱۷۷۵۴۷
گزارشگر : ۴۸۷
با حضور رئیس کمیته امداد و رئیس سازمان برنامه و بودجه انجام شد:

امضای تفاهم‌نامه ساخت ۲ هزار واحد مسکن برای مددجویان و نیازمندان استان ایلام

(جمعه ۴ مهر ۱۳۹۹) ۱۵:۳۲

تفاهم‌نامه سه‌جانبه ساخت ۲ هزار واحد مسکونی ویژه مددجویان و نیازمندان استان ایلام میان روسای کمیته امداد، بنیاد مسکن و سازمان برنامه و بودجه به امضا رسید.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، مراسم امضای تفاهم‌نامه ساخت ۲ هزار واحد مسکن برای مددجویان و نیازمندان استان ایلام با حضور سیدمرتضی بختیاری، رئیس کمیته امداد، محمدرضا تابش، رئیس بنیاد مسکن و محمدباقر نوبخت، رئیس سازمان برنامه و بودجه برگزار شد.
 
رئیس کمیته امداد در این مراسم با بزرگداشت هفته دفاع مقدس و یاد و نام شهدای گرانقدر جنگ تحمیلی گفت: ساخت ۲ هزار واحد مسکن نیازمندان با همکاری کمیته امداد، بنیاد مسکن و سازمان برنامه و بودجه امروز در استان ایلام آغاز می‌شود.
 
وی ادامه داد: همچنین عملیات احداث ۳۰۰ واحد مسکن برای مددجویان در شهر ایلام با همکاری سازمان برنامه و بودجه و استانداری ایلام پیش‌بینی شده است.
 
رئیس کمیته امداد تاکید کرد: زمین این طرح از سوی استانداری تامین می‌شود و منابع ساخت از طریق سازمان برنامه و بودجه و تسهیلات قرض‌الحسنه تامین می‌شود و تا سال آینده در اختیار جامعه هدف قرار خواهد گرفت.
 
بختیاری راه‌اندازی پنل‌های خورشیدی برای خانواده‌های تحت حمایت را از جمله برنامه‌های این نهاد برای ایجاد درآمد پایدار برای مددجویان دانست و خاطرنشان کرد: در مناطقی که از نظر اقلیمی ۲۳۰ روز آفتابی دارند، پنل‌ برای تولید و فروش برق خورشیدی در اختیار مددجویان قرار می‌گیرد که در همین راستا ۳۰۰ نیروگاه خورشیدی برای خانواده‌های تحت حمایت در ایلام راه‌اندازی خواهد شد.
 
انتهای پیام
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید