امروز پنج شنبه ,۸ آبان ۱۳۹۹
سه شنبه / ۱ مهر ۱۳۹۹ / ۱۱:۳۳
سرویس : زنجان
کد خبر : ۱۷۷۴۸۴
گزارشگر : ۸۷
هم‌زمان با اولین روز دفاع مقدس انجام شد؛

تقدیر مدیرکل کمیته امداد استان از مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان /ایجاد مرکز نیکوکاری در اداره کل راهداری وحمل و نقل جاده‌ای استان زنجان

(سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹) ۱۱:۳۳

به‌منظور کمک به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد وتامین نیازهای آنان مدیریت و کارکنان راهداری حمل‌ونقل جاده‌ای استان زنجان مبلغ 400میلیون ریال در طرح احسان حسینی مشارکت کردند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد،هدایت صفری مدیرکل کمیته امداد استان زنجان در دیدار با مدیرکل راهداری وحمل و نقل جاده‌ای استان از مشارکت مدیریت و کارکنان خدوم آن سازمان در طرح احسان حسینی قدردانی کرد و افزود:حمایت خدمتگزاران این سازمان از ایتام  تحت حمایت و مشارکت در طرح احسان حسینی همیشه در ذهن‌ها ماندگار خواهد شد.

وی،با اشاره به مرحله دوم  رزمایش "ایران همدل" که با مشارکت همگانی مردم و نهادها و مراکز نیکوکاری انجام می‌شود،گفت: در مرحله دوم پویش "ایران همدل" 28 هزار بسته مواد غذایی و118هزار پرس غذا با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی  به ارزش بیش از 74میلیارد ریال تهیه و بین خانواده‌های تحت حمایت ،نیازمندان ، محرومین و همچنین خانواده‌های آسیب‌دیده از بیماری کرونا توزیع‌شده است.

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان  بابیان اینکه بیش از 3  هزار210 دانش‌آموز و 256دانشجو تحت حمایت این نهاد قرار دارند گفت: به دلیل شیوع ویروس منحوس کرونا  و نیاز دانش آموزان به  وسایل و ملزومات آموزش غیرحضوری از قبیل گوشی تلفن همراه وتبلت  کمک‌های خیران و نیکوکاران در این زمینه می‌تواند گره‌گشا باشد.

علی‌اکبری مدیرکل راهداری وحمل و نقل جاده‌ای استان نیز با تقدیر از خدمات حمایتی وتوانمند سازی کمیته امداد برای مددجویان تحت حمایت، آمادگی خود  را برای ایجاد مرکز نیکوکاری در این اداره کل اعلام کرد.

در پایان این جلسه ضمن تشکر از مشارکت مدیریت و کارکنان سازمان  راهداری وحمل و نقل جاده‌ای استان  در طرح احسان حسینی لوح تقدیری از سوی مدیرکل کمیته امداد استان زنجان به مدیرکل این راهداری وحمل و نقل جاده‌ای  اهداء گردید.انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید