امروز پنج شنبه ,۸ آبان ۱۳۹۹
سه شنبه / ۱ مهر ۱۳۹۹ / ۱۱:۴۷
سرویس : خراسان رضوی
کد خبر : ۱۷۷۴۷۵
گزارشگر : ۸۵

بهره مندی 210 هزار مددجوی از بیمه مکمل درمان کمیته امداد خراسان رضوی

(سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹) ۱۱:۴۷

معاون حمایت و سلامت کمیته امداد خراسان رضوی فعالیتهای حوزه بهداشت و درمان را اعلام کرد و افزود: 210 هزار مددجوی از بیمه مکمل درمان کمیته امداد خراسان رضوی بهره مند هستند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، محمد بلوچی، بیمه مکمل درمان را وجه تمایز بیمه کمیته امداد با سایر سازمان‌های بیمه‌گر دانست و افزود: مددجویان می‌توانند از مزایایی نظیر دریافت بخشی از مبالغ مربوط به تفاوت تعرفه ، فرانشیز خدمات، کمک به بیماران نیازمند توانبخشی مانند عصا، عینک، ویلچر، انواع پروتزها ، خدمات دندانپزشکی و سایر هزینه‌های مرتبط با بیماری بهره‌مند شوند.
معاون حمایت و سلامت کمیته امداد خراسان رضوی با توجه به تغییر بیمه پایه مددجویان کمیته امداد به بیمه سلامت، از ابتدای تیرماه 98 گفت:این امر نیز به منظور یکپارچه شدن بیمه درمان تمامی مددجویان تحت حمایت صورت گرفت و با اجرای این طرح فقط دفترچه بیمه سلامت جایگزین کارت درمان کمیته امداد شده است.
وی با بیان اینکه خدمات پرستاری در خانه به بیماران زمینگیرنیازمند ارائه می شود، ادامه داد: مددجویان می توانند از ظرفیت رایگان و تخفیف دار مراکز درمانی و بیمارستانی طرف قرارداد کمیته امداد استان بهره مند شوند، بیمه‌شدگان  با رعایت سیستم ارجاع پزشک خانواده از خدمات این مراکز استفاده می کنند.
بلوچی به مشکلات اقتصادی در شرایط کنونی اشاره کردو گفت برای بهبود وضعیت بیماران نیازمندوتحت حمایت کمیته امداد استان از نیکوکاران درخواست می کنیم در طرح شفا و تهیه لوازم بهداشتی و اقلام طبی مورد نیاز بیماران با شماره گیری # 8 * 051 * 8877 * شرکت کنند.

انتهای پیام


ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید