امروز پنج شنبه ,۸ آبان ۱۳۹۹
دوشنبه / ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ / ۱۱:۰۴
سرویس : خراسان رضوی
کد خبر : ۱۷۷۴۶۹
گزارشگر : ۸۵
همزمان با هفته دفاع مقدس؛

برنامه های کمیته امداد خراسان رضوی اعلام شد

(دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹) ۱۱:۰۴

فرمانده پایگاه بسیج کمیته امداد خراسان رضوی برنامه‌های گرامیداشت چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس در این نهاد را که از امروز ۳۱ شهریور تا 7 مهرماه ادامه دارد، اعلام کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، کاظم ولی زاده، کمیته امدادیک میراث ماندگار از امام راحل(ره) است، گفت: زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا، جانبازان و آزادگان و حماسه سازی های آنان در هشت سال دفاع مقدس تکلیف و وظیفه است ، آنان برای دفاع از ارزشها از جان خود گذشتند.
وی افزود: در این هفته امدادگران بسیجی نسبت به تهیه بسته های معیشتی اقدام می کنند وبین مددجویان تحت حمایت توزیع می شود.
ولی زاده، ایجاد میز خدمت در ورودی دفاتر کمیته امداد، برگزاری مراسم غبار روبی مزارشهید گمنام، برگزاری مسابقات فرهنگی و ورزشی، برپایی نمایشگاه عکس از شهدای همکار و تجلیل از همکاران و خانواده های ایثارگران را از جمله برنامه های این هفته دانست.
فرمانده پایگاه بسیج کمیته امداد خراسان رضوی یادآور شد: به یادبود زنده نگه داشتن یاد و خاطره آن ایام ملبس بودن همکاران به لباس بسیجی و چفیه، فضا سازی مبادی ورودی ادارات و فضای اداری از برنامه های حاشیه ای این هفته است.
شایسته ذکر است: اولین روز از این هقته با برگزاری سرود و مصاحبه مدیرکل این نهاد با رعایت پروتکلهای بهداشتی در اداره کل این نهاد و با حضور جمعی از پرسنل برگزار شد.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید