امروز پنج شنبه ,۸ آبان ۱۳۹۹
دوشنبه / ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ / ۱۰:۲۱
سرویس : زنجان
کد خبر : ۱۷۷۴۵۶
گزارشگر : ۸۷
مدیر کل کمیته امداد استان زنجان خبرداد:

توزیع بیش از 19هزار سبد کالای حمایتی بین مددجویان زنجانی/73درصد مددجویان سبد کالای معیشتی خودرا دریافت کرده اند .

(دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹) ۱۰:۲۱

به‌منظور کمک به معیشت خانواده‌های تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان سبد کالای حمایتی شامل اقلام ضروری خوراکی بین 26هزار و 229مد جوی زنجانی تا پایان تابستان توزیع می‌شود.

 به گزارش سایت خبری کمیته امداد ، هدایت صفری، مدیرکل کمیته امداد استان زنجان با ارائه گزارشی از توزیع  سبد کالای حمایتی به مددجویان تحت حمایت این نهاد، گفت: به‌منظور کمک به معیشت خانواده‌های تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان و با همکاری فروشگاه زنجیره‌ای رفاه استان سبد کالای حمایتی شامل اقلام ضروری از قبيل روغن ، مرغ و برنج و سایر اقلام خوراکی بین جامعه هدف این نهاد توزیع می‌شود.

وی بابیان اینکه اجرای این طرح از عید غدیر در سطح استان زنجان آغازشده است، افزود: بر اساس آمارهای موجود از ابتدای توزیع سبد کالای حمایتی، 19هزار و242 خانوار از این بسته خدمتی کمیته امداد بهره‌مند شده‌اند.

وی از رعایت کامل شیوه‌نامه‌های بهداشتی در فرآیند توزیع این سبد کالای حمایتی نیز خبر داد و اضافه کرد: با اولویت‌بندی انجام‌شده و اجرای مرحله‌ای توزیع این سبد کالای حمایتی ، روزانه تعداد مشخصی از خانواده‌های تحت حمایت بر اساس اولویت صورت گرفته این خدمت را دریافت کرده و  فرآیند توزیع به‌دوراز ایجاد تجمع و ازدحام و با رعایت کامل فاصله‌گذاری اجتماعی انجام می‌شود.

مدیرکل کمیته امداد استان با اشاره به اینکه 73درصد مددجویان تحت حمایت کالای خودرا دریافت کرده‌اند، از مددجویانی که تاکنون موفق به دریافت سبد کالای خود نشدند  دعوت کرد در اولین فرصت نسبت به دریافت سبد کالای معیشتی خود اقدام نمایند.

انتهای پیام  

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید