امروز یکشنبه ,۵ بهمن ۱۳۹۹
یکشنبه / ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ / ۱۱:۲۳
سرویس : زنجان
کد خبر : ۱۷۷۴۳۴
گزارشگر : ۸۷
مدیر کل کمیته امداد استان خبر داد؛

جمع آوری بیش از 1۶ میلیارد ریال کمک‌های مردمی در شور عاطفه‌ها

(یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹) ۱۱:۲۳

رویداد ملی ومعنوی شور عاطفه ها با شعار" همدل می شویم برای مهربانی در مهر" همزمان با سراسر کشور از 22شهریور ماه در کمیته امداد استان زنجان آغاز وتا 11مهر ماه ادامه دارد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد ،هدایت صفری مدیر کل کمیته امداد استان زنجان ،با اعلام این خبر گفت: از ابتدای طرح شور عاطفه ها  تاکنون در استان زنجان  16 میلیارد ریال  کمک‌های مردمی در حمایت از دانش آموزان تحت حمایت  جمع آوری شده است.

وی با بیان اینکه این طرح از ۲۲ شهریور ماه امسال آغاز و تا ۱۱ مهر ماه ادامه دارد، گفت: به منظور کمک به خانواده‌های نیازمند تحت حمایت، طرح احسان و اطعام حسینی نیز تا پایان ماه صفر اجرا می‌شود.

مدیرکل کمیته امداد استان با اشاره به اینکه  سال گذشته مردم خیر و نوع‌دوست استان 4 میلیاردتومان در جشن عاطفه‌ها کمک کردند.افزود:برنامه ریزی شده است امسال با توجه به شرایط کرونایی ونیاز دانش آموزان تحت حمایت به وسایل آموزش غیر حضوری از قبیل تبلت وگوشی  این کمک ها افزایش یابد.

وی با بیان اینکه امسال به دلیل شیوع ویروس منحوس کرونا پایگاههای جمع آوری کمک های مردمی به صورت فیزیکی  محدود برگزارمی شود افزود  :مردم خیر ونیکوکار استان می توانند از طریق درگاههای غیر حضوری #024*1*8877* وشمارت کارت مجازی 6037997950030420صندوق قرض الحسنه امداد ولایت جهت تهیه لوازم التحریر وسایر ملزومات آموزش غیر حضوری برای دانش آموزان نیازمند مشارکت کرده،ویا به صورت حضوری به دفاتر کمیته امداد ومراکز نیکوکاری مراجعه وهدایای خود را تقدیم نمایند

انتهای پیام/

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید