امروز پنج شنبه ,۸ آبان ۱۳۹۹
شنبه / ۲۹ شهریور ۱۳۹۹ / ۱۱:۴۷
سرویس : خراسان شمالی
کد خبر : ۱۷۷۴۱۰
گزارشگر : ۷۸
مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی؛

توزیع 547 هزار پرس غذای گرم در طرح اطعام حسینی

(شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹) ۱۱:۴۷

مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی از توزیع 547 هزار پرس غذای گرم بین نیازمندان در قالب طرح اطعام حسینی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری کمیته امداد، مجید الهی راد با اشاره به اینکه طرح اطعام حسینی هم‌زمان با ماه محرم و صفر باهدف حمایت از اقشار محروم جامعه با همکاری مردم و مراکز نیکوکاری آغاز شده است، افزود: در راستای گام دوم پویش ایران همدل ۷۲ آشپزخانه اطعام حسینی در ماه محرم با این نهاد همکاری داشتند که بر این اساس 547 هزار پرس غذای گرم بین نیازمندان توزیع شد.
وی ارزش غذاهای توزیع شده بین نیازمندان را هفت میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: این غذاها با رعایت پروتکل های بهداشتی بین نیازمندان توزیع شده است.  
مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی اضافه کرد: علاوه بر این  با کمک های خیران در همین مدت 26 هزار سبد غذایی به ارزش یک میلیارد تومان نیز بین نیازمندان توزیع شده است.
الهی راد ضمن تقدیر از نیکوکاران، مراکز نیکوکاری، نیروهای جهادی، دستگاه‌های دولتی و مؤسسات خیریه که در اجرای این طرح با کمیته امداد همکاری داشتند،اظهار کرد: در مرحله اول از گام دوم این پویش همزمان با دهه ولایت و امامت حدود هفت میلیارد تومان کمک جمع آوری و در قالب سبد غذایی و غذای گرم بین نیازمندان توزیع شد.
وی بابیان مرحله نخست رزمایش ایران همدل که با مشارکت همگانی مردم و نهادها و مراکز نیکوکاری در استان اجرا شد تعداد ۳۲ هزار بسته مواد غذایی بین نیازمندان و محرومان توزیع شد، افزود: همچنین ۲۴۰ هزار پرس غذای گرم بین خانواده‌های نیازمند در طرح اطعام مهدوی در ماه مبارک رمضان امسال توزیع شد.
وی عنوان کرد: همچنین تهیه بسته‌های حمایتی و تحصیلی با توجه به شروع سال تحصیلی جدید و آموزش‌های مجازی بخصوص دانش آموزانی که قادر به خرید تبلت و گوشی نبوده اند با عنوان شور  عاطفه ها در حال انجام است.
وی گفت: گفت: هم‌اکنون نیز مردم نوع‌دوست و خیران می‌توانند با شماره‌گیری کد دستوری #058*8877*  و یا واریز کمک‌های نقدی خود به شماره کارت مجازی ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۳۰۶۱۰ نسبت به مشارکت در مرحله دوم پویش ملی ایران همدل و کمک به تامین هزینه تحصیلی دانش آموزان و معیشتی  نیازمندان اقدام کنند.


انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید