امروز سه شنبه ,۷ بهمن ۱۳۹۹
یکشنبه / ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ / ۰۸:۲۱
سرویس : کهکیلویه و بویراحمد
کد خبر : ۱۷۷۴۰۰
گزارشگر : ۹۴
به همت مؤسسه خیریه عترت بوتراب محقق شد؛

اهداء 735 بسته نوشت‌افزار به ایتام کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد

(یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹) ۰۸:۲۱

مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: به همت مؤسسه خیریه عترت بوتراب 735 بسته نوشت‌افزار به ایتام تحت حمایت این نهاد اهداء شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، قباد مبشری، مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد در مراسم نمادین اهداء نوشت‌افزار از طرف مؤسسه خیریه عترت بویراحمد به ایتام تحت حمایت، گفت: این نهاد هر ساله در آستانه بازگشایی مدارس موضوع جشن عاطفه ها و کمک به دانش آموزان تحت حمایت را در برنامه کاری خود دارد.
وی به همراهی و مشارکت مؤسسه های خیریه و خیران نیکوکار با کمیته امداد در زمینه کمک به نیازمندان اشاره و بیان کرد: مؤسسه خیریه عترت بوتراب یکی از خیریه هایی است که 1300 نفر از ایتام تحت حمایت  کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد را حمایت می کند و ماهیانه کمک های خوبی به این افراد ارائه می دهد.
مبشری تصریح کرد:  موسسه خیریه عترت بوتراب علاوه بر خدمات گوناگونی که به خانواده‌های نیازمند ارائه می‌دهد ماهیانه به هر یک از این ایتام 50 هزار تومان وجه نقد نیز پرداخت می‌کند.
وی بیان کرد: در آستانه ماه بازگشایی مدارس مؤسسه خیریه عترت بوتراب 735 بسته نوشت‌افزار شامل کیف و دفتر و ملزومات دانش آموزی به ایتام نیازمند کمیته امداد استان اهداء کرد.
مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد ضمن قدردانی از همکاری مؤسسه عترت بوتراب در زمینه کمک به نیازمندان و به خصوص ایتام تحت حمایت،گفت:  اهداء 30 هزار ماسک و مواد شوینده و ضدعفونی کننده برای دانش آموزان و مدارس در این ایام بیماری کرونا را از دیگر لوازم اهدایی مؤسسه عترت بوتراب است.  
مبشری هزینه نوشت‌افزارو مواد بهداشتی اهدایی مؤسسه عترت بوتراب به ایتام تحت حمایت را بیش از 600 میلیون تومان عنوان کرد.
وی درخصوص برگزاری جشن عاطفه‌ها در سال جاری اظهار کرد: جشن عاطفه های امسال با شعار ایران همدل-شور عاطفه ها با توجه به محدودیت‌های کرونایی متفاوت تر از هر سال و بیشتر به صورت مجازی برگزار می شود.
مبشری تامین ملزومات مورد نیاز برای آغاز سال تحصیلی دانش‌آموزان محروم را مهم‌ترین هدف برگزاری جشن عاطفه‌ها اعلام کرد و افزود: در جشن عاطفه‌های امسال تأکید بر جمع آوری کمک‌های نقدی مردم خیر و نیکوکار برای خرید گوشی تلفن همراه و تبلت برای دانش آموزان نیازمند با توجه به آموزش مجازی است.
مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به آمادگی دفاتر این نهاد و مراکز نیکوکاری برای جمع آوری کمک‌های مردمی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی، افزود: شماره‌گیری کد #14* و همچنین #۰۷۴*۸۸۷۷* و شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۵۰۳۸۹۴۱ و شماره‌حساب ۰۱۱۱۵۸۵۳۴۹۰۰۴ از مهم‌ترین درگاه‌های مشارکتی مردم خیر و نیکوکار برای کمک به دانش‌آموزان نیازمند در شور عاطفه‌های امسال است.
صالحی زاده نماینده مؤسسه عترت بوتراب در استان کهگیلویه و بویراحمد در این مراسم گفت: 1300 دانش آموز تحت حمایت کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد که با مادرانشان 2600 نفر می شوند از حمایت های این مؤسسه بهره‌مند هستند.
وی تصریح کرد: این مؤسسه در زمینه تحصیلی، درمانی، ازدواج، معیشت، اشتغال و مسکن نسبت به خانواده‌های ایتام تحت حمایت اهتمام می ورزد.
انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید