امروز یکشنبه ,۵ بهمن ۱۳۹۹
پنج شنبه / ۲۷ شهریور ۱۳۹۹ / ۱۵:۰۸
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۷۷۳۹۸
گزارشگر : ۸۰
مدیرکل کمیته امداد استان قزوین:

شور عاطفه ها برای تأمین دو هزار گوشی و تبلت دانش آموزان نیازمند

(پنج شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۹) ۱۵:۰۸

مدیرکل کمیته امداد استان قزوین گفت: در برنامه شور عاطفه ها تلاش می کنیم تا با همکاری اقشار مختلف مردم نیکوکار، دو هزار گوشی و تبلت خریداری و در اختیار دانش آموزان نیازمند قرار گیرد.

 

 

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ مهرعلی حق گویان با حضور در پایگاه مرکزی شور عاطفه های کمیته امداد که در سبزه میدان (میدان آزادی) شهر قزوین برپا شده، بیان کرد: خدمت به نیازمندان در کمیته امداد محدود به یک خدمت خاص نیست و به افراد مختلف و نیازهای مختلف آنها توجه می شود.

وی ادامه داد: یکی از نیازهایی که در شرایط فعلی در خانواده های نیازمند محسوس و جدی شده است، لزوم تهیه گوشی و یا تبلت برای دانش آموزان آنان است.

مدیرکل کمیته امداد استان قزوین اضافه کرد: دانش آموز نیازمند با توجه به محدودیت های کرونایی امروز با مشکلات مختلف مواجه شده که تأمین گوشی هوشمند برای بهره برداری از آموزش های مجازی ضروری و مهم است.

وی افزود: در برنامه شور عاطفه ها تلاش می کنیم تا با همکاری اقشار مختلف مردم نیکوکار، دو هزار گوشی و تبلت خریداری و در اختیار دانش آموزان نیازمند قرار گیرد.

حق گویان عنوان کرد: تحصیل برای کلیه فرزندان این مرز و بوم ضروری است و برای فرزندان خانواده های تحت حمایت این نهاد ضروری تر، چراکه با ارتقای سطح تحصیلی فرزند مددجو، یکی از مهمترین بسترهای محرومیت زدایی فراهم شده و در واقع چرخه تداوم فقر در خانواده قطع می شود.

وی تصریح کرد: در جشن عاطفه های سال قبل مردم نیکوکار و نوعدوست استان قزوین بیش از سه میلیارد و 760 میلیون تومان به دانش آموزان نیازمند کمک کردند و امیدواریم با افزایش کمک های مردمی درسال جاری بتوانیم خدمات مورد نیاز را به دانش آموزان نیازمند ارائه کنیم.

مدیرکل کمیته امداد استان قزوین اظهارکرد: تلاش می کنیم جذب کمک های غیرنقدی  بیشتر در راستای رفع نیازهای آموزشی منطبق با فرآیند جدید ( آموزش از راه دور) صورت پذیرد.

وی یادآورشد: شور عاطفه ها از روز شنبه 22 شهریور لغایت 11 مهرماه برگزار می شود که علاوه بر دفاتر کمیته امداد و مراکز نیکوکاری، شماره کارت 6037991899645406 و کد مهربانی #1*028*8877* برای دریافت کمک های مردمی در نظر گرفته شده است.

شایسته ذکر است که در استان قزوین سه هزار و 500 دانش آموز داریم که بررسی های اولیه نشان می دهد بیش از دو هزار دانش آموز برای استفاده از آموزش مجازی نیاز به تبلت یا گوشی هوشمند دارند.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید