امروز سه شنبه ,۱ مهر ۱۳۹۹
چهارشنبه / ۲۶ شهریور ۱۳۹۹ / ۱۰:۳۱
سرویس : زنجان
کد خبر : ۱۷۷۳۷۶
گزارشگر : ۸۷
در اقدامی خداپسندانه صورت گرفت؛

فروش واحد مسکونی به نفع ایتام توسط یک خیر زنجانی

(چهارشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۹) ۱۰:۳۱

یک خیّر نیکوکار زنجانی که خواست نامش فاش نشود هزینه فروش واحد مسکونی خود را که به مبلغ پنج میلیارد و800 میلیون ریال می باشد برای تامین مسکن ایتام تحت حمایت وتامین اقلام فرهنگی به کمیته امداد استان زنجان هدیه کرد.

به گزارش  سایت خبری کمیته امداد ،خیر ونیکوکار زنجانی که خواست نامش فاش نشود  با حضور در کمیته امداد استان زنجان در یک اقدامی خداپسندانه یک واحد منزل مسکونی خود را جهت کمک به  خرید منزل مسکونی به ایتام فاقد سرپناه وتامین هزینه های تحصیلی وفرهنگی دانش اموزان تحت حمایت  به مبلغ پنج میلیارد و800 میلیون ریال تقدیم کمیته امداد کرد.

همزمان با آغاز رویداد ملی ومعنوی شور عاطفه ها  یکی از خیران زنجانی ، یک واحد آپارتمان نوساز خود را جهت تامین هزینه های مسکن ایتام و امور دانش آموزان تحت حمایت به فروش رسانده و70درصد مبلغ فروش را جهت تامین مسکن ایتام و30درصد آن را جهت تامین هزینه های فرهنگی   به کمیته امداد استان زنجان  اهداء نمود.

مدیر کل کمیته امداد استان زنجان  از اعتماد خیران کمیته امداد به این نهاد قدردانی کرد و گفت: زنجان بهشت خیران ودیار کریمان است واین خیر بزرگوار زنجانی با اهداء مبلغ فروش ساختمان خود به نفع نیازمندان وایتام تحت حمایت ،  مسئولیت ما را در رسیدگی وخدمت به ایتام ومحرومین سنگین تر می کند .

صفری از اندیشه زیبای خیر محترم که دررفتار وی جاری می باشد تشکر واعلام نمودند که برای تعدای از ایتام تحت حمایت براساس تعهد ایجاد شده از محل مذکور واحد مسکونی احداث وتامین می شود .

گفتنی است هم‌اکنون هزار و210فرزند یتیم تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان می‌باشند که تعداد   60 نفر از این ایتام فاقد مسکن و سرپناه هستند و نیازمند مساعدت و کمک خیران می‌باشند .

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید