امروز سه شنبه ,۱ مهر ۱۳۹۹
سه شنبه / ۲۵ شهریور ۱۳۹۹ / ۱۴:۲۲
سرویس : همدان
کد خبر : ۱۷۷۳۶۳
گزارشگر : ۹۶
در جلسه هماهنگی شور عاطفه‌ها مطرح شد؛

گام‌های محکم کمیته امداد همدان و آموزش‌وپرورش استان برای حمایت از دانش‌آموزان بی‌بضاعت

(سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۹) ۱۴:۲۲

جلسه هماهنگی شور عاطفه‌ها با حضور مدیرکل کمیته امداد استان همدان و مدیران کل آموزش‌وپرورش برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، پیمان ترکمانه، مدیرکل کمیته امداد استان همدان در این جلسه با اشاره به همکاری و تعامل خوب بین دستگاه تعلیم و تربیت استان و کمیته امداد، اظهار کرد: همگرایی و همراهی این دو دستگاه باعث شده تا گام‌های مهمی در جهت حمایت از دانش آموزان بی‌بضاعت برداشته شود.

 وی ابراز امیدواری کرد: با برگزاری شور عاطفه‌ها و اجرای برنامه‌های مشابه، مشکلات دانش‌آموزان نیازمند مرتفع گردد.

محمد پورداوود، مدیرکل آموزش‌وپرورش استان همدان نیز با اشاره به اهمیت شور عاطفه‌ها، گفت: این برنامه مهم گام مؤثری در حمایت از دانش آموزان نیازمند و بهره‌مندی آنان از امکانات آموزشی است.

پورداوود تصریح کرد: از تمام امکانات و ظرفیت‌ها برای حمایت از دانش آموزان عزیز در مناطق کمتر توسعه‌یافته استفاده کرده‌ایم.

 وی بابیان این‌که در شرایط کرونایی اجازه ندادیم هیچ دانش‌آموزی از نعمت تعلیم و تربیت محروم شود، خاطرنشان کرد: با تلاش و همت همکاران فرهنگی و بسیج امکانات، زمینه تحصیل دانش آموزان استان به‌صورت حضوری و غیرحضوری فراهم گردیده است.

 گفتنی است در این جلسه که مدیرکل کمیته امداد استان، مدیرکل آموزش‌وپرورش و معاونین نیز حضور داشتند، پیرامون برگزاری مطلوب شور عاطفه‌ها و راهکارهای مناسب برای حمایت از دانش آموزان بی‌بضاعت بحث و تبادل‌نظر شد.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید