امروز شنبه ,۴ بهمن ۱۳۹۹
سه شنبه / ۲۵ شهریور ۱۳۹۹ / ۱۴:۱۵
سرویس : کهکیلویه و بویراحمد
کد خبر : ۱۷۷۳۶۱
گزارشگر : ۹۴

معرفی درگاه‌های مشارکتی کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد در شور عاطفه‌ها

(سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۹) ۱۴:۱۵

مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد درگاه‌های مشارکتی این نهاد در خصوص جمع‌آوری کمک‌های مردمی در جشن عاطفه‌های امسال را معرفی کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، جلسه ساماندهی برگزاری جشن عاطفه‌ها در سال جاری با حضور نمایندگان ادارات عضو در دفتر مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.
قباد مبشری، مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد، در این جلسه گفت: بیش از 10 هزار دانش‌آموز و دانشجوی تحت حمایت این نهاد در استان داریم که با توجه به شیوع ویروس کرونا و فضای متفاوت تحصیل دانش‌آموزان در سال جاری برای ادامه تحصیل این دانش‌آموزان نیازمند یاری و مشارکت همگانی هستیم.
وی تصریح کرد: امسال برنامه شور عاطفه‌ها از ۲۲ شهریورماه با شعار ایران همدل-شور عاطفه‌ها هم‌زمان با سراسر کشور در نقاط مختلف استان آغازشده و تا ۱۱ مهرماه ادامه دارد.
مبشری تصریح کرد: تأکیدات برگزاری شور عاطفه‌های امسال ، پرداخت الکترونیکی کمک‌ها با توجه به اپیدمی ویروس کرونا و مساعدت در زمینه تأمین گوشی تلفن همراه و تبلت جهت استفاده دانش‌آموزان در فضای مجازی است.
وی به روش‌های در نظر گرفته‌شده برای مشارکت مردم در این طرح اشاره کرد و گفت: تصریح کرد: برای مشارکت در این طرح روش‌های گوناگون در نظر گرفته‌شده است که عمده این روش‌ها به‌صورت غیرحضوری و مجازی است.
مبشری با اشاره به آمادگی دفاتر کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد در سطح استان و همچنین مراکز نیکوکاری وابسته به این نهاد برای جمع‌آوری کمک‌های مردمی، گفت: با توجه به شرایط ویروس کرونا و وضعیت استان تصمیم بر این است که در تمامی شهرستان‌ها یک پایگاه مرکزی جهت جمع‌آوری کمک‌های مردمی راه‌اندازی شود.
مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد به ارتباط با خیران و نیکوکاران از طریق فضای مجازی اشاره کرد و افزود: شماره‌گیری کد #۱۴*  و همچنین #۰74*۸۸۷۷* و شماره کارت 60379975038941 و شماره‌حساب 0111585349004 از مهم‌ترین درگاه‌های مشارکتی مردم خیر و نیکوکار برای کمک به دانش‌آموزان نیازمند در شور عاطفه‌های امسال است.
وی با اشاره به اینکه در جشن عاطفه‌های سال گذشته در کهگیلویه و بویراحمد، یک میلیارد و 700 میلیون تومان کمک‌های مردمی جمع‌آوری شد، گفت: امیدواریم مردم خیر و نیک‌اندیش استان امسال نیز همچون سال‌های گذشته و پرشورتر از گذشته برای یاری دانش‌آموزان نیازمند تحت حمایت کمیته امداد مشارکت داشته باشند.
شایسته ذکر است، اعضای حاضر در این جلسه با ارائه نقطه نظرات خود بر مشارکت همگانی در خصوص کمک به تأمین ملزومات موردنیاز دانش‌آموزان نیازمند تأکید کردند.
انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید