امروز چهارشنبه ,۲ مهر ۱۳۹۹
چهارشنبه / ۲۶ شهریور ۱۳۹۹ / ۰۹:۱۳
سرویس : کرمانشاه
کد خبر : ۱۷۷۳۵۵
گزارشگر : ۹۵

اهدای 400 بسته تحصیلی و آموزشی به دانش آموزان ممتاز کرمانشاهی

(چهارشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۹) ۰۹:۱۳

مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه با اشاره به اهدای 400 بسته تحصیلی و آموزشی به دانش آموزان مددجو در شهرستان کرمانشاه، گفت: این بسته های تحصیلی با مشارکت امدادگران شاغل در این نهاد و موسسه خیریه حضرت رقیه (س) تامین و با اولویت دانش آموزان ممتاز، نخبگان، در آستانه کنکور و دانش آموزان ساکن در مناطق حاشیه نشین و محروم توزیع شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، محسن رخصی، مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: شور عاطفه ها از 22 شهریور ماه همزمان با سراسر کشور آغاز و تا 11 مهر ماه ادامه خواهد داشت.

رخصی با بیان اینکه این شور مذهبی ملی با هدف تامین مایحتاج تحصیلی دانش آموزان نیازمند برگزار می شود، عنوان کرد: در تازه ترین کمک های جمع آوری شده 400 بسته تحصیلی و آموزشی به دانش آموزان مددجو در شهرستان کرمانشاه اهدا شده است.

وی افزود: این بسته های تحصیلی با اولویت دانش آموزان ممتاز، نخبگان، در آستانه کنکور و دانش آموزان ساکن در مناطق حاشیه نشین و محروم توزیع شده است.

مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه تاکید کرد: اعتبار این بسته های تحصیلی و آموزشی از محل کمک های امدادگران شاغل در این نهاد و موسسه خیریه حضرت رقیه (س) تامین شده است.

رخصی تصریح کرد: ارزش بسته های تحصیلی اهدایی به دانش آموزان نیازمند کرمانشاهی بیش از 120 میلیون تومان بوده است.

محسن رخصی با اشاره به مسیرهای پرداخت کمک در شور عاطفه ها، بیان کرد: مراجعه به سایت الکترونیکی www.emdad.ir ، شماره گیری کدهای  #۱۴* و #۰۸۳*۸۸۷۷* از طریق تلفن های همراه و واریز وجوه نقدی به شماره کارت مجازی ۹۶۲۷-۹۹۹۳-۹۹۱۸-۶۰۳۷ نزد بانک ملی از درگاه های غیرحضوری این نهاد به شمار می رود.

انتهای پیام/

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید