امروز شنبه ,۲۹ شهریور ۱۳۹۹
سه شنبه / ۲۵ شهریور ۱۳۹۹ / ۰۹:۴۴
سرویس : مرکزی
کد خبر : ۱۷۷۳۵۰
گزارشگر : ۹۰
مدیر کل کمیته امداد استان مرکزی خبر داد؛

حمایت کمیته امداد استان مرکزی از 6261 دانش آموز و دانشجوی نیازمند

(سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۹) ۰۹:۴۴

مدیر کل کمیته امداد استان مرکزی گفت: پنج هزار و ۶۰۰ دانش‌آموز و ۶۶۱ دانشجو در استان تحت حمایت کمیته امداد هستند و از این تعداد حدود دو هزار دانش‌آموز فاقد گوشی هوشمند هستند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، مجید مومنی ، مدیر کل کمیته امداد استان مرکزی با بیان اینکه حدود دو هزار دانش‌آموز تحت حمایت فاقد گوشی هوشمند هستند، اظهارکرد: برای تأمین نیازمند بیش از چهار میلیارد تومان هستیم که امیدست با کمک خیران فراهم شود.

وی با اشاره به برگزاری شور عاطفه‌ها بیان کرد: یکی از مهم‌ترین راهبردهای کمیته امداد در راستای خدمتگزاری به جامعه اسلامی، توسعه فرهنگ انفاق و نیکوکاری است که در این راستا برنامه‌های متعددی پیش‌بینی شده است.

وی افزود: تلاش بر این است که بیشتر از ظرفیت مردم به منظور توانمندسازی اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و فکری استفاده کنیم تا توفیقات بیشتری حاصل شود.

مدیر کل کمیته امداد استان مرکزی در ادامه گفت:طی سال جاری ۸۵ دانشجوی تحت حمایت کمیته امداد استان مرکزی از کمک هزینه شهریه و ۱۷۱ دانش آموز تحت حمایت از کمک هزینه اینترنت در آموزش‌های مجازی بهره مند شدند.

وی افزود: آموزش دانش آموزان از طریق فضای مجازی به منظور آمادگی شرکت در کنکور سراسری از طریق استفاده از سایت آموزشی موسسات فدک‏، کلاسینو،عصر نوین و آلا وشرکت دانش آموزان سال دوازدهم در آزمون های آمادگی به کنکور به صورت آنلاین در فضای مجازی مؤسسات از دیگر اقدامات حوزه فرهنگی بوده است.

مدیر کل کمیته امداد استان مرکزی در پایان ضمن تشکر از مردم نیک اندیش استان مرکزی گفت: خیران و نیکوکاران می توانند از طریق کد# ۱۴* و یا #۰۸۶*۸۸۷۷* در کمک به دانش‌آموزان کم‌بضاعت یاریگر کمیته امداد باشند.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید